Place[id=13, title=تیتر یک سرویس, type=1] - Topic[id:171, title:معرفی کتاب]
Place[id=8, title=تیتر دو سرویس, type=1] - Topic[id:171, title:معرفی کتاب]
Place[id=10, title=تیتر سه سرویس, type=2] - Topic[id:171, title:معرفی کتاب]

تیتر سه سرویس

 • معرفی کتاب «۱۰۱ مکان دیدنی در ایران»

  معرفی کتاب «۱۰۱ مکان دیدنی در ایران»

  کتاب ۱۰۱ مکان دیدنی در ایران نوشتهٔ هنگامه دولتشاهی است و انتشارات کتاب‌سرای نیک آن را منتشر کرده است.

 • معرفی چند کتاب برای ماه مبارک رمضان

  معرفی چند کتاب برای ماه مبارک رمضان

  به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان تعدادی کتاب مناسب برای مطالعه در ماه میهمانی خدا را برای مخاطبان معرفی کنیم.

 • معرفی کتاب «آدم‌ها»

  معرفی کتاب «آدم‌ها»

  نویسنده در کتاب «آدم‌ها» در داستان‌هایی کوتاه، آدم‌ها را در کوتاه‌ترین شکل ممکن روایت می‌کند. ممکن است هر کدام از داستان‌های این کتاب، داستان شخص ما باشد. نویسنده در ۶۱ قسمت، داستان ۶۱ انسان مختلف را روایت می‌کند. زبان ساده و داستان‌های ملموس از ویژگی‌های قلم اوست. این کتاب در ۹۶ صفحه به چاپ رسیده است.

 • معرفی کتاب "نوروز میراث کهن ایران زمین"

  معرفی کتاب "نوروز میراث کهن ایران زمین"

  در این کتاب تلاش شده تا با توجه به منابع تاریخی، سیر نوروز و مراسم‌ها و آیین های همراه آن برای خواننده بازگو گردد و هدف از این بازگویی، آگاهی ایرانی فهیم به چگونگی پیدایش و رازهای این جشن بزرگ است تا بتواند نسل آیندۀ ایران‌زمین را رهنمون باشد.

 • معرفی کتاب"چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم"

  معرفی کتاب"چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم"

  چراغ‌هارا من خاموش می‌کنم اولین بار در سال ۱۳۸۰ منتشر شد و تا به حال بیش از ۱۰۰ بار تجدید چاپ شده است. این کتاب تا کنون چند جایزه معتبر ادبی را در ایران به دست اورده است. جایزه ادبی یلدا، جایزه بهترین رمان سال بنیاد گلشیری و جایزه کتاب سال از جمله این جوایز است.

 • معرفی ۵ کتاب برتر روانشناسی

  معرفی ۵ کتاب برتر روانشناسی

  این روزها مشکلات زندگی مدرن باعث شده که مردم بیش از پیش به نیازهای روانی خودشان توجه کنند. مشکلات حادی مثل افسردگی یا حتی بیماری‌های روان‌تنی اغلب محصول همین زندگی مدرن است. همه‌ی این‌ها باعث شده در سال‌های اخیر، هم کسب و کار روانشناسان رونق بگیرد و هم کتاب‌های روانشناسی متنوعی منتشر شود.

 • کتاب "مردی در تبعید ابدی"

  کتاب "مردی در تبعید ابدی"

  مردی در تبعید ابدی رمانی از نویسنده توانا و سرشناس ایرانی، نادر ابراهیمی است که بر اساس زندگی صدرالمتألهین، ملاصدرای شیرازی نوشته شده است. ابراهیمی در این رمان بی همتا هم زندگی ملاصدرا و هم سیر تکوینی اندیشه‌های فلسفی و عرفانی‌اش را پی‌می‌گیرد.

 • اهدا کتاب از سوی همکار بازنشسته آقای امام‌زاده شوشتری

  اهدا کتاب از سوی همکار بازنشسته آقای امام‌زاده شوشتری

  «فریدون امام‌زاده شوشتری» بازنشسته فرهیخته صنعت نفت، یک جلد کتاب " کودکان خردورز " را که از سوی وی ترجمه شده است را به کتابخانه صندوق‌ها اهدا کرد.

 • مطالعه کتاب ‌‫"بهترین سال زندگی تو"

  مطالعه کتاب ‌‫"بهترین سال زندگی تو"

  کتاب بهترین سال زندگی تو نوشته دارن هاردی و ترجمه فاطمه فراهانی است که توسط تیم سبکتو جمع‌آوری شده است. این کتاب یک راهنمای قدم به قدم برای پیشرفت در زندگی و بهبود کیفیت مادی و روانی زندگی است.

 • معرفی کتاب "مهارت‌های کاربردی زندگی"

  معرفی کتاب "مهارت‌های کاربردی زندگی"

  کتاب مهارت‌های کاربردی زندگی با هدف از بین بردن مقاومت‌های ناخودآگاه و تجربیات روانشناسی و فرا روانشناسی به رشته تحریر در آورده شده است. انجام تمرینات کتاب مهارت‌های کاربردی زندگی به شما کمک می‌کند که به ناخودآگاه وارد شوید و برنامه ریزی آن را تغییر دهید. از خصوصیات بارز کتاب این است که کاملاً کاربردی است.

 • مطالعه کتاب "چرا می‌خوابیم"

  مطالعه کتاب "چرا می‌خوابیم"

  کتاب «چرا می‌خوابیم» Why We Sleep نوشته‌ی «متیو واکر»، متخصص مغز و اعصاب و محقق خواب در ۳ اکتبر سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این کتاب یک اثر علمی مشهور و جدید درباره‌ی خواب و رؤیا است که پس از انتشار با استقبال خوبی از سوی خوانندگان روبه‌رو شد.

 • معرفی کتاب "جاودانگی و معنای زندگی"

  معرفی کتاب "جاودانگی و معنای زندگی"

  کتاب «جاودانگی در معنای زندگی (با تأکید بر نگرش برنارد ویلیامز)» در نظر دارد به نقد ناسازگاری بین جاودانگی و معنای زندگی از دیدگاه فیلسوف انگلیسی برنارد ویلیامز بپردازد.

 • معرفی کتاب «پروفسور حسابی» زندگی و آثار، در یک نگاه

  معرفی کتاب «پروفسور حسابی» زندگی و آثار، در یک نگاه

  صندوق‎‌های بازنشستگی صنعت نفت به پاس دریافت نسخه‌ای از روز شمار زندگی استاد دکتر سید محمود حسابی از سوی بنیاد ایشان، معرفی کوتاهی از این اثر ارزشمند را منتشر کرد.

 • معرفی کتاب "صبح جادویی"

  معرفی کتاب "صبح جادویی"

  کتاب صبح جادویی اثری از هال الرود، به شما نشان خواهد داد که همه افراد توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را دارند و می‌توانند زندگی رویایی خود را خلق کنند.

 • معرفی کتاب "صد سال تنهایی"

  معرفی کتاب "صد سال تنهایی"

  کتاب صد سال تنهایی، مشهورترین و به عقیده بسیاری بهترین رمان در سبک رئالیسم جادویی از گابریل گارسیا مارکز، نویسنده کلمبیایی برنده‌ی جایزه نوبل است. این کتاب در مدتی کوتاه شهرتی جهانی پیدا کرد و به ۲۷ زبان ترجمه شد.

 • مطالعه کتاب "شادمانی انتخاب شماست!"

  مطالعه کتاب "شادمانی انتخاب شماست!"

  کتاب شادمانی انتخاب شماست! نوشته جان للند با شما درباره یکی از مهم ترین نیازمندی‌های انسان در همه فصول زندگی یعنی شادمانی سخن می‌گوید. تاکید او بر شادمانی سالخوردگان است.

 • مطالعه کتاب "قدرت بیان"

  مطالعه کتاب "قدرت بیان"

  کتاب قدرت بیان اثر برایان تریسی فراتر از اصول صحبت کردن است و قوی‏‎ترین اسرار را برای شما فاش می‏کند تا به کمک آنها دیگران را با سخنرانی‏‌هایتان تحت تاثیر قرار بدهید و نه تنها با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید، بلکه با مهارت، ذهن آنها را در رابطه با مسائلی که برای موفقیت‏تان ضروری هستند تغییر بدهید.

 • معرفی کتاب "نوشتن با تنفس آغاز می‌شود"

  معرفی کتاب "نوشتن با تنفس آغاز می‌شود"

  لرن هرینگ در کتاب نوشتن با تنفس آغاز می‌شود، فوت‌وفن‌های نویسندگی و فرایند آن را برایتان شرح می‌دهد و از مسیری که باید برای نویسنده شدن طی کنید سخن می‌گوید. این اثر فوق‌العاده و تأثیرگذار در فهرست کتاب‌هایی قرار دارد که زندگی‌تان را دگرگون خواهد کرد.

 • کتاب‌های منتشر شده درباره سالمندان

  کتاب‌های منتشر شده درباره سالمندان

  سازمان ملل در سال ۱۹۸۲ شورای جهانی سالمندی را تشکیل داد و در همان سال طرحی را برای تعیین یک روز جهانی برای سالمندان ارائه داد تا اینکه در سال ۱۹۹۰ این شورا اول اکتبر را روز جهانی سالمندان تعیین کرد.

 • سروده سپهر در وصف حماسه دفاع مقدس

  سروده سپهر در وصف حماسه دفاع مقدس

  به مناسبت فرا رسیدن هفته مقدس، هر روز یکی از اشعار سروده شده در وصف دفاع رزمندگان اسلام از دین و وطن در طول هشت سال دفاع مقدس را بازخوانی می کنیم.