Place[id=13, title=تیتر یک سرویس, type=1] - Topic[id:171, title:معرفی کتاب]
Place[id=8, title=تیتر دو سرویس, type=1] - Topic[id:171, title:معرفی کتاب]
Place[id=10, title=تیتر سه سرویس, type=2] - Topic[id:171, title:معرفی کتاب]

تیتر سه سرویس

 • معرفی کتاب «خودت را نفس بکش»

  معرفی کتاب «خودت را نفس بکش»

  فاطمه بابایی فرزند بازنشسته صنعت نفت کتاب خودت را نفس بکش، را به رشته تحریر درآورد. این اثر شامل ۱۱ فصل است و پایان هر فصل صفحه ای بعنوان برداشت کوتاه از فصل پیش بینی شده است.

 • معرفی کتاب ‌با محوریت زندگی امام سجاد (ع)

  معرفی کتاب ‌با محوریت زندگی امام سجاد (ع)

  حضرت امام علی بن‌الحسین بن علی بن ابیطالب (علیه السلام) چهارمین امام شیعیان، مشهور و ملقب به "امام سجاد" و "امام زین‌العابدین" فرزند امام حسین (ع) و مادر بزرگوارشان حضرت شهربانو (س) دختر یزدگرد سوم پادشاه ساسانی هستند.

 • معرفی کتاب "درس‌های عاشورا "

  معرفی کتاب "درس‌های عاشورا "

  اثر حاضر، رهنمودهای ارزشمند رهبر معظّم انقلاب(مدّظلّه‌العالی) در موضوع درسهای عاشورا است که به دور از هرگونه دخل و تصرّف در کلام معظّمٌ‌له و تنها با نمایه‌زنی و تیتربندی مطالب گردآوری و تدوین شده است.

 • معرفی کتاب "ماه به روایت آه"

  معرفی کتاب "ماه به روایت آه"

  کتاب ماه به روایت آه در ۱۲ فصل از زبان دوازده راوی مختلف، زندگی حضرت عباس (ع) را توصیف کرده است. «مسلم بن عقیل»، «ام‌البنین»، «عبدالله بن ابی محل»، «کزمان»، «لبابه»، «زینب (س)»، «زید بازرگان»، «شبث بن ربعی»، «ام‌کلثوم»، «سرجون» و «عبیدالله بن عباس بن علی» دوازده شخصیتی هستند که از زبان آن‌ها داستان روایت می‌شود. راویان، زندگی پرچمدار کربلا را قبل و بعد از شهادت به تصویر می‌کشند.

 • معرفی کتاب "نامیرا"

  معرفی کتاب "نامیرا"

  رمان نامیرا نوشته صادق کرمیار در انتشارات نیستان به چاپ رسیده است. این اثر داستان حقیقت‌جویی دو جوان از جوانان کوفه را در زمان امام حسین (ع) روایت می‌کند.

 • معرفی کتاب "از دیار حبیب"

  معرفی کتاب "از دیار حبیب"

  کتاب از دیار حبیب اثری از سید مهدی شجاعی است که در سال ۱۳۸۵ منتشر شده است. این کتاب دو تن از یاران امام حسین (ع) به نام‌های «حبیب بن مظاهر» و «میثم تمار» را معرفی می‌کند که در واقعه‌ی عاشورا به شهادت می‌رسند. کتاب از دیار حبیب شامل ده داستان است که از زبان نویسنده بیان می‌شود و با نثری روان خواننده را در جریان اتفاقات تاریخی قرار می‌دهد.

 • معرفی کتاب "آفتاب در مصاف"

  معرفی کتاب "آفتاب در مصاف"

  آفتاب در مصاف اثری از موسسه فرهنگی لوح و قلم است که در انتشارات انقلاب اسلامی به چاپ رسیده است. موضوع این کتاب قیام عاشورا و بر گرفته از بیانات حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) رهبر معظّم انقلاب اسلامی است

 • معرفی کتاب "خودت را به فنا نده"

  معرفی کتاب "خودت را به فنا نده"

  «خودت را به فنا نده؛ کمتر فکر کن و دل به زندگی بده» کتابی نوشته گری‌ جان بیشاپ است. او متولد گلاسکوی اسکاتلند است و مسیر مطالعاتی‌اش را در جهان توسعهٔ شخصی، مخصوصاً در هستی‌شناسی و پدیده‌شناسی است و سال‌ها در این عرصه به مطالعه و تحقیق پرداخته است.

 • معرفی کتاب «۱۰۱ مکان دیدنی در ایران»

  معرفی کتاب «۱۰۱ مکان دیدنی در ایران»

  کتاب ۱۰۱ مکان دیدنی در ایران نوشتهٔ هنگامه دولتشاهی است و انتشارات کتاب‌سرای نیک آن را منتشر کرده است.

 • معرفی چند کتاب برای ماه مبارک رمضان

  معرفی چند کتاب برای ماه مبارک رمضان

  به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان تعدادی کتاب مناسب برای مطالعه در ماه میهمانی خدا را برای مخاطبان معرفی کنیم.

 • معرفی کتاب «آدم‌ها»

  معرفی کتاب «آدم‌ها»

  نویسنده در کتاب «آدم‌ها» در داستان‌هایی کوتاه، آدم‌ها را در کوتاه‌ترین شکل ممکن روایت می‌کند. ممکن است هر کدام از داستان‌های این کتاب، داستان شخص ما باشد. نویسنده در ۶۱ قسمت، داستان ۶۱ انسان مختلف را روایت می‌کند. زبان ساده و داستان‌های ملموس از ویژگی‌های قلم اوست. این کتاب در ۹۶ صفحه به چاپ رسیده است.

 • معرفی کتاب "نوروز میراث کهن ایران زمین"

  معرفی کتاب "نوروز میراث کهن ایران زمین"

  در این کتاب تلاش شده تا با توجه به منابع تاریخی، سیر نوروز و مراسم‌ها و آیین های همراه آن برای خواننده بازگو گردد و هدف از این بازگویی، آگاهی ایرانی فهیم به چگونگی پیدایش و رازهای این جشن بزرگ است تا بتواند نسل آیندۀ ایران‌زمین را رهنمون باشد.

 • معرفی کتاب"چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم"

  معرفی کتاب"چراغ‌ها را من خاموش می‌کنم"

  چراغ‌هارا من خاموش می‌کنم اولین بار در سال ۱۳۸۰ منتشر شد و تا به حال بیش از ۱۰۰ بار تجدید چاپ شده است. این کتاب تا کنون چند جایزه معتبر ادبی را در ایران به دست اورده است. جایزه ادبی یلدا، جایزه بهترین رمان سال بنیاد گلشیری و جایزه کتاب سال از جمله این جوایز است.

 • معرفی ۵ کتاب برتر روانشناسی

  معرفی ۵ کتاب برتر روانشناسی

  این روزها مشکلات زندگی مدرن باعث شده که مردم بیش از پیش به نیازهای روانی خودشان توجه کنند. مشکلات حادی مثل افسردگی یا حتی بیماری‌های روان‌تنی اغلب محصول همین زندگی مدرن است. همه‌ی این‌ها باعث شده در سال‌های اخیر، هم کسب و کار روانشناسان رونق بگیرد و هم کتاب‌های روانشناسی متنوعی منتشر شود.

 • کتاب "مردی در تبعید ابدی"

  کتاب "مردی در تبعید ابدی"

  مردی در تبعید ابدی رمانی از نویسنده توانا و سرشناس ایرانی، نادر ابراهیمی است که بر اساس زندگی صدرالمتألهین، ملاصدرای شیرازی نوشته شده است. ابراهیمی در این رمان بی همتا هم زندگی ملاصدرا و هم سیر تکوینی اندیشه‌های فلسفی و عرفانی‌اش را پی‌می‌گیرد.

 • اهدا کتاب از سوی همکار بازنشسته آقای امام‌زاده شوشتری

  اهدا کتاب از سوی همکار بازنشسته آقای امام‌زاده شوشتری

  «فریدون امام‌زاده شوشتری» بازنشسته فرهیخته صنعت نفت، یک جلد کتاب " کودکان خردورز " را که از سوی وی ترجمه شده است را به کتابخانه صندوق‌ها اهدا کرد.

 • مطالعه کتاب ‌‫"بهترین سال زندگی تو"

  مطالعه کتاب ‌‫"بهترین سال زندگی تو"

  کتاب بهترین سال زندگی تو نوشته دارن هاردی و ترجمه فاطمه فراهانی است که توسط تیم سبکتو جمع‌آوری شده است. این کتاب یک راهنمای قدم به قدم برای پیشرفت در زندگی و بهبود کیفیت مادی و روانی زندگی است.

 • معرفی کتاب "مهارت‌های کاربردی زندگی"

  معرفی کتاب "مهارت‌های کاربردی زندگی"

  کتاب مهارت‌های کاربردی زندگی با هدف از بین بردن مقاومت‌های ناخودآگاه و تجربیات روانشناسی و فرا روانشناسی به رشته تحریر در آورده شده است. انجام تمرینات کتاب مهارت‌های کاربردی زندگی به شما کمک می‌کند که به ناخودآگاه وارد شوید و برنامه ریزی آن را تغییر دهید. از خصوصیات بارز کتاب این است که کاملاً کاربردی است.

 • مطالعه کتاب "چرا می‌خوابیم"

  مطالعه کتاب "چرا می‌خوابیم"

  کتاب «چرا می‌خوابیم» Why We Sleep نوشته‌ی «متیو واکر»، متخصص مغز و اعصاب و محقق خواب در ۳ اکتبر سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این کتاب یک اثر علمی مشهور و جدید درباره‌ی خواب و رؤیا است که پس از انتشار با استقبال خوبی از سوی خوانندگان روبه‌رو شد.

 • معرفی کتاب "جاودانگی و معنای زندگی"

  معرفی کتاب "جاودانگی و معنای زندگی"

  کتاب «جاودانگی در معنای زندگی (با تأکید بر نگرش برنارد ویلیامز)» در نظر دارد به نقد ناسازگاری بین جاودانگی و معنای زندگی از دیدگاه فیلسوف انگلیسی برنارد ویلیامز بپردازد.