تیتر سه سرویس

 • معرفی کتاب صوتی / عادت های اتمی

  معرفی کتاب صوتی / عادت های اتمی

  کتاب عادت‌های اتمی، یک راهنمای عملی و جامع برای برای ایجاد عادت‌های خوب و همچنین شکستن عادت‌های بد است. راهنمایی برای اینکه هر روز یک درصد بهتر شویم.

 • معرفی کتاب صوتی /چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم؟

  معرفی کتاب صوتی /چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم؟

  این کتاب مجموعه‌ای ساده از راهکارها برای افرادی است که هنوز استعدادها و موهبت‌های ذاتیِ خود را کشف نکرده‌اند. سادگی و کوتاهی نکات ارائه شده در این کتاب انگیزه شما برای بکار بستن آن‌ها را بالا می‌برد.

 • معرفی کتاب «از جزء به کل» + دانلود

  معرفی کتاب «از جزء به کل» + دانلود

  کتاب جز از کل بانام انگلیسی A fraction of the whole اثر «استیو تولتز» در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. این کتاب یکی از موفق‌ترین آثار ادبیات استرالیا است که در مدت‌زمان کمی توانست به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز و آمازون شناخته شود.

 • معرفی کتاب «پیرمرد صد ساله ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد» + دانلود

  معرفی کتاب «پیرمرد صد ساله ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد» + دانلود

  ” پیرمرد صد ساله‌ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد ” نام رمانی است در ژانر طنز سیاسی- اجتماعی. در سرتاسر کتاب، ما هم زندگی پیرمرد قهرمان داستان را مرور می‌کنیم و هم از ورای آن، تاریخ قرن بیستم را البته به‌صورت طنز می‌خوانیم. نویسنده در این اثر همه چیز اعم از رخدادهای تاریخی، اندیشه، فلسفه، کتاب مقدس و مظاهر روزمره زندگی را به طنز می‌گیرد و دنیایی می‌سازد که به گفته خودش به نحوی هوشمندانه، ابلهانه است.

 • معرفی کتاب «دنیای سوفی» + دانلود

  معرفی کتاب «دنیای سوفی» + دانلود

  کتاب «دنیای سوفی» تاکنون به ۵۹ زبان برگردانده شده و علاوه بر نوجوانان توجه بزرگسالان را هم به خود جلب کرده است. این کتاب یک رمان خودآموز است با طرح و موضوعی گیرا و دلنشین درباره هستی، که در سراسر جهان با استقبال چشمگیری روبرو شده است. جالب است بدانید دنیای سوفی برای افرادی که علاقه زیادی به فلسفه ندارند و تنها دوست دارند آشنایی جزئی با فلسفه داشته باشند هم جذاب است.

 • معرفی کتاب «این زندگی برای چند ماه اجاره داده می‌شود»

  معرفی کتاب «این زندگی برای چند ماه اجاره داده می‌شود»

  این کتاب از چندین داستان خیلی خیلی کوتاه تشکیل شده است، شخصیت ها روایتگر زندگی های معمولی و روزمره هستند، قصه‌ها و شخصیت‌ها در دنیایی سورئالیستی سیر می کنند ولی تجربیاتشان بر بستر واقعیت های اجتماعی می گذرد.

 • معرفی کتاب «گره دریایی» + دانلود

  معرفی کتاب «گره دریایی» + دانلود

  کتاب گره دریایی نوشته وحید حسنی‌هنزایی است. این کتاب روایت جذابی از مردی است که روی یک سکوی نفتی کار می‌کند. این کتاب داستان فرصت تجربه‌ای تازه به مخاطب می‌دهد.

 • معرفی کتاب «من مضطرب»

  به بهانه هفته کتاب و کتاب خوانی

  معرفی کتاب «من مضطرب»

  اگر اضطراب نداشته باشیم، هرگز نمی‌توانیم با وقایع سازگار شویم و این مسئله باعث بروز مشکل برای رویارویی با اتفاقات خواهد بود. حال مسئله این است که ما استرس مثبت داریم یا منفی؟

 • معرفی کتاب «از حال بد به حال خوب» + دانلود

  معرفی کتاب «از حال بد به حال خوب» + دانلود

  این کتاب نوشته ی دکتر «دیوید برنز» و برگردان فارسی «مهدی قراچه‌داغی» است که به شیوه‌ای منحصر به فرد و انقلابی به درمان افسردگی بدون نیاز به دارو می‌پردازد. شیوه مورد بحث در این کتاب که شناخت درمانی نامیده می‌شود، که به طور مفصل درباره آن در مقدمه کتاب صحبت شده است.

 • معرفی کتاب «بنویس تا اتفاق بیفتد» + دانلود

  معرفی کتاب «بنویس تا اتفاق بیفتد» + دانلود

  کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت کلاوسر یکی از بهترین نویسندگان آمریکایی در زمینه موفقیت و رشد فردی، می باشد. این کتاب می گوید که بهترین شیوه برای رسیدن به آرزو و تحقق خواسته ها، مکتوب کردن و نوشتن آنهاست.

 • صدای غذا خوردن یک حلزون وحشی + دانلود

  صدای غذا خوردن یک حلزون وحشی + دانلود

  این کتاب غیرداستانی، درباره زنی است که می‌کوشد از بیماری ناشناخته‌ای که روح و جسم‌اش را می‌خورد جان سالم به‌در ببرد. کتاب شعر نیست، اما الیزابت تووا بایلی تاریخ طبیعی حلزون را به شیوه‌ای شاعرانه بررسی کرده است.

 • سفر به دور اتاقم + دانلود

  کتاب پیشنهادی هفته

  سفر به دور اتاقم + دانلود

  افزایش مطالعه در روزهای که پیامد ناشی از شیوع کرونا، فعالیت‌های عادی از جمله رفتن به محل‌های ورزشی و گردشگری را محدود کرده است یکی از بهترین راهکارها برای گذران اوقات همراه با آرامش است. این هفته کتاب پیشنهادی سفر به دور اتاقم است.

 • معرفی کتاب/ طفلی به نام شادی

  معرفی کتاب/ طفلی به نام شادی

  کتاب طفلی به نام شادی شامل پنج دفتر از سروده‌های محمدرضا شفیعی کدکنی، پژوهشگر و استاد بزرگ ادبیات فارسی است.

 • معرفی کتاب / رمان گاوخونی نوشته جعفر مدرس صادقی

  معرفی کتاب / رمان گاوخونی نوشته جعفر مدرس صادقی

  رمان گاوخونی نوشته جعفر مدرس صادقی، در سال ۱۳۶۲ منتشر، و برنده جایزه بیست سال ادبیات داستانی شد. این کتاب را معروف‌ترین اثر مدرس صادقی و یکی از برجسته‌ترین رمان‌های ادبیات معاصر ایران می‌دانند.

 • معرفی کتاب؛ راز شاد زیستن

  معرفی کتاب؛ راز شاد زیستن

  کتاب راز شاد زیستن اثر اندرو متیوس از مجموعه پرفروش‌ترین کتاب‌های سال در زمینه‌ روان شناسی، به بررسی الگوهای رفتاری شما و چگونگی تبدیل آنها به الگوهای رفتاری مثبت می‌پردازد.

 • معرفی کتاب/ آرامش، نوشته آلن دوباتن

  معرفی کتاب/ آرامش، نوشته آلن دوباتن

  آرامش کتابی نوشته آلن دوباتن، فیلسوف پرطرفدار معاصر است. این اثر یکی از کتاب‌های مجموعه مدرسه زندگی انتشارات کتاب‌سرای نیک است که با هدف پرورش هوش عاطفی به یاری فرهنگ نوشته شده است.

 • معرفی کتاب/ گیاهان دارویی و معطر گیلان تالیف دکتر ولی الله مظفریان

  معرفی کتاب/ گیاهان دارویی و معطر گیلان تالیف دکتر ولی الله مظفریان

  کتاب گیاهان دارویی و معطّر گیلان پژوهشی است که توسط دکتر ولی‌الله مظفریان یکی از بزرگان گیاه‌شناسی کشور انجام شده است. این کتاب از مجموعه گیلان شناسی حوزه هنری گیلان است.

 • معرفی کتاب/ آبنبات هل دار نوشته مهرداد صدقی

  معرفی کتاب/ آبنبات هل دار نوشته مهرداد صدقی

  آبنبات هل‌دار داستان طنزی از زبان یک کودک بجنوردی است که برادرش به جبهه می‌رود و اسیر می‌شود. مهرداد صدقی کتاب آبنبات هل‌دار را نوشته است و نشر سوره مهر آن را منتشر کرده.

 • معرفی کتاب/ دیدن از سیزده منظر نوشته کالُم مک‌کان

  معرفی کتاب/ دیدن از سیزده منظر نوشته کالُم مک‌کان

  «دیدن از سیزده منظر» آخرین اثر داستانی کالُم مک‌کان (-۱۹۶۵) ایرلندی است. وی استاد نویسندگی در دانشگاه هانتر نیویورک است و تا کنون ۹ اثر داستانی منتشر کرده‌است

 • معرفی کتاب/ بدن هرگز دروغ نمی گوید

  معرفی کتاب/ بدن هرگز دروغ نمی گوید

  کتاب "بدن هرگز دروغ نمی گوید" با عنوان انگلیسی The Body Never Lies و نیز با عنوان فرعی "اثرات پایدار تربیت خشن"، اثری از آلیس میلر، نویسنده سوییسی است که در آن به بررسی رنج های ما در کودکی و اثرات آن بر بزرگ شدن ما می پردازد.