تیتر سه سرویس

 • معرفی کتاب" قطعاتی برای قانون"

  معرفی کتاب" قطعاتی برای قانون"

  کتاب «قطعاتی برای قانون» شامل گلچینی از ملودی‌های بومی ایرانی و آهنگ‌های خاطره‌انگیز با تألیف سحر میرهاشمی منتشر شد.

 • معرفی کتاب" قوانین توانگری "

  معرفی کتاب" قوانین توانگری "

  کتاب قوانین توانگری نوشته ی کاترین پاندر و ترجمه ی گیتی خوشدل می باشد. این کتاب بارها به چاپ مجدد رسیده و کتابی که اکنون در دست من است. چاپ چهل و هشتم از این کتاب می باشد.

 • جشن‌ها و آئین های ایران باستان

  جشن‌ها و آئین های ایران باستان

  ایرانیﻫﺎ، رومیﻫﺎی پیش از میلاد، مصریﻫﺎ، سومریان، بابلیان، فنیقیان، هندیﻫﺎ، آزتکﻫﺎ، اینکاﻫﺎ، جشن سالانهﻯ خود را در فصل بهار و روزهای نخست آن برگزار ﻣﻰکردند؛ حتا باورها و آئینﻫﺎی دینی و استورهﺍی نیز از آن نشانهﻫﺎ دارد. شاید آریایی بودن تبارهای خاور زمین، نشان از یگانی در جشنﻫﺎ، آداب و آئین، هنرآفرینی و فرهنگ آنان دارد.

 • مطالعه کتاب معجزه‌

  مطالعه کتاب معجزه‌

  کتاب صوتی «معجزه» نوشته‌ی «راندا برن» اثری در ارتباط با شکرگزاری نعمت‌ها و دارایی‌های زندگی است. این کتاب بر عادت شکرگزاری تأکید دارد و بر این باور است همه‌ی افراد برای رسیدن به آرامش و پیمودن مسیر موفقیت باید شکرگزاری را جزئی جدایی‌ناپذیر از زندگی‌شان کنند.

 • «نوروزنامه»؛ روایتی از آداب و رسوم تا دلایل ماندگاری نوروز

  «نوروزنامه»؛ روایتی از آداب و رسوم تا دلایل ماندگاری نوروز

  سیما ابتیاع به عنوان محقق و پژوهشگر کتاب «نوروزنامه» تلاش کرده تا با پرهیز از درغلتیدن به دام تکرار واگویه‎ های تاریخی درباره نوروز، به مهمترین ویژگی‌ها، آداب، رسوم و سنن این جشن و از همه مهتر راز و رمز دلایل ماندگاری آن در پیچ و تاب تاریخ بپردازد.

 • معرفی کتاب/ "قدرت بیان"

  معرفی کتاب/ "قدرت بیان"

  کتاب قدرت بیان اثر برایان تریسی فراتر از اصول صحبت کردن است و قوی‏‎ترین اسرار را برای شما فاش می‏کند تا به کمک آنها دیگران را با سخنرانی‏‌هایتان تحت تاثیر قرار بدهید و نه تنها با دیگران ارتباط موثر برقرار کنید، بلکه با مهارت، ذهن آنها را در رابطه با مسائلی که برای موفقیت‏تان ضروری هستند تغییر بدهید.

 • کتاب صوتی/ بخواهید تا به شما داده شود

  کتاب صوتی/ بخواهید تا به شما داده شود

  اهمیتی نداره شرایط الانتون چطوره. این کتاب شیوه‌های خیلی خوبی ارائه میده تا بتونید در همه جنبه‌های زندگیتون تغییری اساسی به وجود بیارید. با مطالعه این کتاب می‌فهمید روابط، سلامتی و ثروت تابع قوانینی هست که با فهم درست اون قوانین می‌تونید باعث تغییر در زندگیتون بشین.

 • معرفی کتاب صوتی/ ناطور دشت

  معرفی کتاب صوتی/ ناطور دشت

  کتاب ناطور دشت با عنوان اصلی The Catcher in the Rye اثر بسیار مشهور و برجسته جروم دیوید سلینجر است که در سال ۱۹۵۱ منتشر شد و طبق آخرین آمارها تاکنون بیشتر از ۶۵ میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته است. این رمان کتابی شاخص در ادبیات آمریکا محسوب می‌شود و به بیش از ۳۵ زبان نیز ترجمه شده است.

 • تصویری از پنج گنج نظامی گنجوی

  تصویری از پنج گنج نظامی گنجوی

  کتاب تصویری از پنــج گنج نظامی گنجوی در قلمــرو ادب غنایی و خط منحنی، توســط مهــدی ماحوزی، بازنشسته صنعت نفت تالیف و توسط نشر نگاه معاصر در سال ۱۳۹۹ منتشر شده است.

 • کتاب «سفر به سرزمین نفت» منتشر شد

  به کوشش انتشارات اداره کل روابط عمومی وزارت نفت

  کتاب «سفر به سرزمین نفت» منتشر شد

  کتاب «سفر به سرزمین نفت: آشنایی با صنعت نفت و اوپک» با هدف افزایش سطح دانش نسل‌های نوجوان و جوان درباره پایه‌های اولیه صنعت نفت و فعالیت‌های اوپک، به کوشش انتشارات اداره کل روابط عمومی وزارت نفت چاپ شد.

 • معرفی کتاب صوتی / عادت های اتمی

  معرفی کتاب صوتی / عادت های اتمی

  کتاب عادت‌های اتمی، یک راهنمای عملی و جامع برای برای ایجاد عادت‌های خوب و همچنین شکستن عادت‌های بد است. راهنمایی برای اینکه هر روز یک درصد بهتر شویم.

 • معرفی کتاب صوتی /چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم؟

  معرفی کتاب صوتی /چگونه استعدادها و نقاط قوت خود را پیدا کنیم؟

  این کتاب مجموعه‌ای ساده از راهکارها برای افرادی است که هنوز استعدادها و موهبت‌های ذاتیِ خود را کشف نکرده‌اند. سادگی و کوتاهی نکات ارائه شده در این کتاب انگیزه شما برای بکار بستن آن‌ها را بالا می‌برد.

 • معرفی کتاب «از جزء به کل» + دانلود

  معرفی کتاب «از جزء به کل» + دانلود

  کتاب جز از کل بانام انگلیسی A fraction of the whole اثر «استیو تولتز» در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. این کتاب یکی از موفق‌ترین آثار ادبیات استرالیا است که در مدت‌زمان کمی توانست به‌عنوان یکی از پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز و آمازون شناخته شود.

 • معرفی کتاب «پیرمرد صد ساله ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد» + دانلود

  معرفی کتاب «پیرمرد صد ساله ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد» + دانلود

  ” پیرمرد صد ساله‌ای که از پنجره بیرون پرید و ناپدید شد ” نام رمانی است در ژانر طنز سیاسی- اجتماعی. در سرتاسر کتاب، ما هم زندگی پیرمرد قهرمان داستان را مرور می‌کنیم و هم از ورای آن، تاریخ قرن بیستم را البته به‌صورت طنز می‌خوانیم. نویسنده در این اثر همه چیز اعم از رخدادهای تاریخی، اندیشه، فلسفه، کتاب مقدس و مظاهر روزمره زندگی را به طنز می‌گیرد و دنیایی می‌سازد که به گفته خودش به نحوی هوشمندانه، ابلهانه است.

 • معرفی کتاب «دنیای سوفی» + دانلود

  معرفی کتاب «دنیای سوفی» + دانلود

  کتاب «دنیای سوفی» تاکنون به ۵۹ زبان برگردانده شده و علاوه بر نوجوانان توجه بزرگسالان را هم به خود جلب کرده است. این کتاب یک رمان خودآموز است با طرح و موضوعی گیرا و دلنشین درباره هستی، که در سراسر جهان با استقبال چشمگیری روبرو شده است. جالب است بدانید دنیای سوفی برای افرادی که علاقه زیادی به فلسفه ندارند و تنها دوست دارند آشنایی جزئی با فلسفه داشته باشند هم جذاب است.

 • معرفی کتاب «این زندگی برای چند ماه اجاره داده می‌شود»

  معرفی کتاب «این زندگی برای چند ماه اجاره داده می‌شود»

  این کتاب از چندین داستان خیلی خیلی کوتاه تشکیل شده است، شخصیت ها روایتگر زندگی های معمولی و روزمره هستند، قصه‌ها و شخصیت‌ها در دنیایی سورئالیستی سیر می کنند ولی تجربیاتشان بر بستر واقعیت های اجتماعی می گذرد.

 • معرفی کتاب «گره دریایی» + دانلود

  معرفی کتاب «گره دریایی» + دانلود

  کتاب گره دریایی نوشته وحید حسنی‌هنزایی است. این کتاب روایت جذابی از مردی است که روی یک سکوی نفتی کار می‌کند. این کتاب داستان فرصت تجربه‌ای تازه به مخاطب می‌دهد.

 • معرفی کتاب «من مضطرب»

  به بهانه هفته کتاب و کتاب خوانی

  معرفی کتاب «من مضطرب»

  اگر اضطراب نداشته باشیم، هرگز نمی‌توانیم با وقایع سازگار شویم و این مسئله باعث بروز مشکل برای رویارویی با اتفاقات خواهد بود. حال مسئله این است که ما استرس مثبت داریم یا منفی؟

 • معرفی کتاب «از حال بد به حال خوب» + دانلود

  معرفی کتاب «از حال بد به حال خوب» + دانلود

  این کتاب نوشته ی دکتر «دیوید برنز» و برگردان فارسی «مهدی قراچه‌داغی» است که به شیوه‌ای منحصر به فرد و انقلابی به درمان افسردگی بدون نیاز به دارو می‌پردازد. شیوه مورد بحث در این کتاب که شناخت درمانی نامیده می‌شود، که به طور مفصل درباره آن در مقدمه کتاب صحبت شده است.

 • معرفی کتاب «بنویس تا اتفاق بیفتد» + دانلود

  معرفی کتاب «بنویس تا اتفاق بیفتد» + دانلود

  کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد نوشته هنریت کلاوسر یکی از بهترین نویسندگان آمریکایی در زمینه موفقیت و رشد فردی، می باشد. این کتاب می گوید که بهترین شیوه برای رسیدن به آرزو و تحقق خواسته ها، مکتوب کردن و نوشتن آنهاست.