نخستین دوره تربیت و تعالی راویان پیشرفت صنعت نفت 

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت گفت: هم‌اکنون بیش از ۱۰ میلیار دلار در طرح‌های نیمه‌کاره صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت به‌عنوان صندوقی غیردولتی سرمایه‌گذاری شده است.

عبدالحسین بیات امروز (سه‌شنبه، دوم آبان‌ماه) در نخستین دوره تربیت و تعالی راویان پیشرفت صنعت نفت گفت: موفقیت در کشور با روحیه بسیجی و جهادی به‌دست می‌آید.

وی افزود: مطالعه و تحقیق عالمانه و انجام پژوهش‌های علمی در عملکرد ۴۰ سال گذشته، نشان می‌دهد از دل تحریم‌ها به موفقیت‌های بزرگ‌ دست یافتیم و این موفقیت‌های جهادی در جای جای مختلف کشور به‌ویژه صنعت نفت خود را نشان می‌دهد.

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت با بیان اینکه صنعت نفت پیشران حوزه اقتصاد خرد و کلان کشور است، اظهار کرد: صنعت پتروشیمی پیشران و تکمیل‌کننده زنجیره صنعت نفت و ایجادکننده ارزش افزوده است.

بیات گفت: بسیجیان کشور در این مقطع در تدوین، ترویج و نهادینه کردن کار و روحیه جهادی در صنعت نفت نقشی بسزا دارند.

وی افزود: امروز در صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت فراهم کردن شرایطی در شأن بازنشستگان و شاغلان این صنعت که سرمایه‌های ما هستند و توسعه و تأمین منابع صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت دو وظیفه اصلی این صندوق است.

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی گفت: مجموعه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت یک مجموعه غیردولتی است و افزون بر واحدهای تولیدی، توسعه‌ای و فرآیندی بیش از ۱۰ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در طرح‌های نیمه‌کاره خود دارد.

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =