کد خبر: 8851
سرویس: اقتصادی
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳
  • خبرنگار: روابط عمومی
  • چاپ
یادداشت

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت در پیامی پنجاه و سومین سالروز راه‌اندازی شرکت پتروشیمی خارک را تبریک گفت.

در متن پیام دکتر عبدالحسین بیات خطاب به مدیر عامل شرکت پتروشیمی خارک آمده است:

« گروه اقتصادی صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت مفتخر است که پنجاه و سومین سالروز راه اندازی شرکت پتروشیمی خارک را به جنابعالی، همکاران و پیشکسوتان آن شرکت تبریک و تهنیت عرض نماید. این گروه اقتصادی، چنانکه در بازدید ۳۰ خردادماه از آن شرکت بیان شد، نسبت به شاخص های بهبود کارآمدی و بهره وری به عنوان ارزش های بنگاه اقتصادی اهتمام دارد. تحقق این اهداف بر اساس سوابق ارزنده شرکت پتروشیمی خارک دور از انتظار نیست.

از این رو، شاهد آن هستیم که به تازگی و طبق آمار معاونت تولید شرکت اهداف میزان تولید ـ محصولاتی مانند: متانول، پروپان و بوتان آن شرکت طبق برنامه مصوبه و در مواردی نیز بیش از برنامه انجام شده است. بنابراین امید می رود روند بهبود بهره وری در آن شرکت با شتاب ادامه یابد. همان طور که در دیدار با کارکنان آن شرکت بیان شد، توان کارشناسی و دانش مدیریتی کارکنان متخصص پتروشیمی خارک از سطح مطلوب و ارزنده ای بر خوردار است.

بنابراین به سایر نقاط کشور نیز منتقل شده است و این حاکی از متخصص پرور بودن آن شرکت است. سود حاصل از این شرکت به تناسب میزان سهام در طول یک سال گذشته از مسیر شرکت سرمایه گذاری اهداف برای تأمین منابع مستمری و مقرری پرداختی به بازنشستگان ارجمند صنعت نفت بکارگیری شده است از این رو با افتخار مضاعف پنجاه و سومین سالروز تأسیس پتروشیمی خارک را به همه کارکنان متخصص پتروشیمی خارک تبریک و خداقوت می گویم.»

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =