تیتر سه سرویس

 • ورزش در خانه (قسمت 3)

  ورزش در خانه (قسمت 3)

  امروزه یکی از مهم‌ترین عامل برای افزایش طول عمر، ورزش کردن و اهمیت به سلامتی جسمانی است. محققان و دانشمندان با انجام آزمایشات مختلف به این نتیجه رسیده اند که سالمندان در دوران پیری و میان سالی باید به‌طور منظم اگر تمرینات حتی در منزل داشته باشند، طول عمر بیشتری نسبت به برخی سالمندان دیگر دارند و بر این باورند که فعالت‌های ورزشی برای افراد در این سن بهترین دارو سلامتی می‌باشد.

 • ورزش در خانه (قسمت 2)

  ورزش در خانه (قسمت 2)

  سالمندی یکی از حساس‌ترین دوران‌های زندگی افراد می‌باشد و فعالیت‌های جسمی و روانی فرد کاهش پیدا می‌کند. بیشتر سالمندان در این سن دچار افسردگی می‌شوند و رفتارهای آنها با اطرافیان خود تغییر می‌کند. ورزش باعث جلوگیری از پیر شدن زودرس در افراد می‌شود.

 • ورزش در خانه (قسمت 1)

  ورزش در خانه (قسمت 1)

  امروزه یکی از مهم‌ترین عامل برای افزایش طول عمر، ورزش کردن و اهمیت به سلامتی جسمانی است. محققان و دانشمندان با انجام آزمایشات مختلف به این نتیجه رسیده اند که افراد در دوران پیری و میان سالی باید به‌طور منظم اگر تمرینات حتی در منزل داشته باشند، طول عمر بیشتری نسبت به برخی سالمندان دیگر دارند و بر این باورند که فعالت‌های ورزشی برای افراد در این سن بهترین دارو سلامتی می‌باشد

 • فواید درجا دویدن در منزل + معرفی اپ تلفن همراه

  فواید درجا دویدن در منزل + معرفی اپ تلفن همراه

  در جا دویدن، یک جایگزین مناسب برای دویدن است که به هیچ وسیله‌ای نیاز ندارد و شما می‌توانید آن را در خانه خودتان انجام دهید. شاید درجا دویدن برای برخی بی فایده بنظر برسد، اما ضربان قلب شما را بالا خواهد برد و به شما کمک خواهد کرد که در سخت‌ترین شرایط، کالری بسوزانید.