مجمع 1402

صورت‌های مالی و عملکرد مالی صندوق‌های بازنشستگی کارکنان صنعت نفت مربوط به سال مالی منتهی به تاریخ ۳۰ / ۲ / ۱۴۰۲ به تصویب مجمع صندوق‌ها (هیئت‌امنا) رسید.

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت از برگزاری مجمع بررسی عملکرد صندوق‌های بازنشستگی کارکنان صنعت نفت با حضور اعضای هیئت‌امنا خبر داد. عبدالحسین بیات با بیان این مطلب افزود: در این نشست گزارش عملکرد هیئت‌رئیسه صندوق‌ها به هیئت‌امنا ارائه شد.

وی ادامه داد: این گزارش در بخش خدمات به بازنشستگان اعم از پرداخت مستمری و مقرری، وام‌ها، تسهیلات و کمک‌معیشت‌ها، خدمات درمانی، تقویت بخش‌های ورزشی و گردشگری و موارد خدماتی دیگر ارائه شد.

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت تصریح کرد: بر اساس این گزارش بخش درآمدها ۶۶ درصد رشد نسبت به سال پیش داشته و در بخش سود خالص نیز ۵۶ درصد سود به ثبت رسیده است.

بیات با اشاره به گزارش عملکرد شرکت‌های تولیدی افزود: همهٔ شرکت‌های تولیدی بیش از ظرفیت برنامه مصوب تولید داشته‌اند که بخشی از این تولیدها در داخل کشور مصرف و بخش قابل‌توجهی صادر شده است که منجر به ارزآوری قابل‌توجهی در صندوق شده است.

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت گفت: در این نشست، صورت‌های مالی و عملکرد مالی صندوق‌های بازنشستگی کارکنان صنعت نفت منتهی به تاریخ ۳۰ / ۲ / ۱۴۰۲ مورد تصویب مجمع صندوق‌ها (هیئت‌امنا) قرار گرفت.

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =