یادداشت

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت در پیامی ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی آستان متبرک شاهچراغ شیراز، شهادت جمعی از هموطنان در این حادثه را تسلیت گفت.

در متن پیام تسلیت عبدالحسین بیات آمده است:

 « شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان شریف و مومن در حادثه تروریستی حمله به آستان متبرک شاهچراغ شیراز موجب تاثر و اندوه فراوان گردید. دشمنان ایران اسلامی در هنگامی که در مواجه با ایران قوی در میدان‌های مقاومت و نبرد دچار درماندگی می‌شوند حرکت‌های غیرانسانی و ناجوانمردانه را در دستور قرار می‌دهند که موید یاس و ناامیدی آنهاست. به یقین شهدای والامقام آستان متبرک در کن حمایت و رحمت الطاف اولیای برحق و بزرگوار خداوند متعال قرار دارند و برای همیشه زنده و جاودان هستند.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حادثه جنایتکارانه و ابراز تاثر و تالم قلبی خویش، وظیفه می‌دانم این حادثه ترور تلخ را به محضر امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری و هموطنان و خانواده‌های شهدای این حادثه و عموم ملت بزرگوار ایران، تسلیت عرض نمایم. جادارد مراتب تسلیت و ابراز همدردی خود را نیز به برادر ارجمند وزیر محترم نفت تقدیم دارم.

امید است در پرتو لطف خداوند سبحان و عنایت خاص حضرت ولیعصر (عج) و تدابیر خدمتگذاران کشور، ملت بابصیرت و آگاه ایران اسلامی در حفظ امنیت و صیانت از اسلام و انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان همچون گذشته سربلند باشند».

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =