بیات

رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت در توییتی نوشت: شرکت دانش بنیان "توس پیوند" متعلق به صندوق‌های بازنشستگی نفت توانست در کمتر از یکسال ۳۰ قطعه درخواست شده از سوی صنایع انرژی را برای نخستین بار در داخل طراحی، تولید و اخذ استاندارد کند.

یکی از بزرگ‌ترین تجهیزات کاربردی حوزه انرژی که برای نخستین بار در کشور از سوی شرکت دانش‌بنیان توس پیوند (متعلق به حوزه سرمایه‌گذاری صندوق‌های بازنشستگی نفت) طراحی و ساخته شده است. روز چهارشنبه، ۲۵ خرداد با حضور عبدالحسین بیات، رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت رونمایی شد. در حاشیه این آئین از خط تولید شرکت دانش‌بنیان توس پیوند واقع در مشهد مقدس نیز بازدید شد. 

دکتر بیات پس از این برنامه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: « شرکت دانش بنیان  " توس پیوند " متعلق به صندوق‌های بازنشستگی نفت توانست در کمتر از یکسال ۳۰ قطعه درخواست شده از سوی صنایع انرژی را برای نخستین بار در داخل کشور طراحی، تولید و اخذ استاندارد کند. این گروه تا پایان سال ۱۴۰۱ هم برنامه ساخت ۱۲ محصول دانش‌پایه دیگر را‏ در دستور کار دارد.

️این فقط یک شرکت دانش‌بنیان صندوق نفت است که با تفکرِ "ایران قوی" به همت جوانان نخبه‌ی ایرانی نیازهای دانش‌بنیان صنایع کشور را تامین می‌کنند.» 

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =