کد خبر: 7005
سرویس: آموزش خدمات
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
نرم افزار درمان_۱

از طریق اپلیکیشن صندوق های بازنشستگی صنعت نفت

(آسان)

۱- با درج کردن کد ملی و پسورد، وارد نرم افزار می شویم.

پس از ورود به برنامه، صفحه آغازین برنامه را مشاهده می کنیم گزینه چهارم و پایین صفحه، نوشته شده است:  «ارسال نسخه و مدارک».  آن را لمس یا کلیک می کنیم.

۲- در صفحه جدید ضمن آنکه پرونده های قبلی را که ارسال کرده ایم خواهیم دید، علامت «دایره و مثبت» را نیز می بینیم. حالا برای انجام مراحل ارسال، روی علامت دایره مثبت کلیک می کنیم.صفحه ایجاد پرونده برای شما باز می شود.خوب حالا با هم گزینه های این صفحه را تکمیل می کنیم.

نام و نام خانوادگی شما پیش فرض وجود دارد اگر اسناد مربوط به خودمان هست که اجازه می دهیم نام پیش فرض باقی بماند تا مراحل بعدی را انجام دهیم و اگر سندی که می خواهیم ارسال کنیم مربوط به یکی از افراد تحت تکفل هست نام فرد را انتخاب می کنیم.

۳- کادر بعدی گزینه بیمه صندوق را انتخاب می کنیم. گزینه بعدی از میان دو گزینه بستری و سرپایی گزینه سرپایی را انتخاب می کنید. در کادر بعدی نوع خدمت دهنده را انتخاب می کنیم مثلا اگر سندی که می خواهیم ارسال کنیم هزینه داروخانه است گزینه داروخانه را انتخاب می کنیم به همین ترتیب برای سایر خدمت دهندها با توجه به نوع سند خدمت دهنده را انتخاب می کنیم.

تاریخ خدمت را هم در بخش مربوطه انتخاب می کنیم. اگر توضیح خاصی هم مد نظر داریم در بخش توضیحات درج می کنیم. کد نظام پزشکی پزشک که مهر آن روی سند ارسالی هست را در کادر مشخص شده وارد می کنیم.

در کادر بعدی تعداد برگ های که می خواهیم ارسال کنیم می نویسیم مثلا اگر یک نسخه داروخانه و فاکتور پرداختی دارو خانه را داریم در این کادر عدد ۲ را انتخاب می کنیم.  در کادر کناری نیز مبلغ نسخه یا سند را ذکر می کنیم.

۴- اکنون به مرحله درج تصویر می رسیم. با لمس یا کلیک بر روی افزودن تصویر به ترتیبی که خواسته تصاویر را درج می کنیم.  درست مانند تجربه های که برای ارسال عکس مثلا در شبکه های اجتماعی برای دوستان مان داشته ایم منظور اینکه درست است شما در حال انجام یک کار اداری هستید اما به احتمال خیلی زیاد تجربه های مشابهی داشته اید به همین طریق عکس ها را ارسال می کنیم. ضمنا عکس های که از اسناد می گیریم باید به شکل عمودی تهیه شود.  

هنگام ارسال چند پیام ظاهر می شود که با تایید آنها پرونده ارسال نسخه و مدارک شما پایان می یابد. در آخر با کلیک بر روی دکمه بستن پذیرش، عبارت پرونده بسته شد را ملاحظه می کنید که نشان دهنده ارسال مدارک شما برای کارشناس است و بیانگر انجام موفقیت امیز کار است. 

۵- اسناد ارسالی بررسی می شود چنانچه دچار نقصی باشند پیامی را از طریق همین نرم افزار برای شما ارسال می شود تا نقص برطرف شود و اگر هم مدارک مشکلی نداشته باشد فرایند پرداخت هزینه انجام می شود.

یادآوری می شود: که هنگامی که شما نسخه ها و مدارک را از طریق نرم افزار آسان ارسال می کنید هزینه های مربوطه پرداخت خواهد شد. اما چون همه گیری کرونا وجود دارد فعلا نیازی به تحویل حضوری اصل مدارک به نمایندگی نیست. بنابراین، اسناد مذکور را نزد خود نگهداری فرمایید تا در صورت اعلام، آنها را تحویل دهید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • سیدابراهیم شیرکوبی IR ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۲۰
    0 0
    با سلام لطفا سامانه ارسال نسخه درمان در سایت هم فعال باشد ما که تلفن قدیمی داریم نمیتونیم اپلیکیشن نصب کنیم در نتیجه از ارسال نسخه عاجز میمانیم

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =