کد خبر: 6903
سرویس: معرفی کتاب
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
بخواهید تا به شما داده شود

اهمیتی نداره شرایط الانتون چطوره. این کتاب شیوه‌های خیلی خوبی ارائه میده تا بتونید در همه جنبه‌های زندگیتون تغییری اساسی به وجود بیارید. با مطالعه این کتاب می‌فهمید روابط، سلامتی و ثروت تابع قوانینی هست که با فهم درست اون قوانین می‌تونید باعث تغییر در زندگیتون بشین.

بعد از خوندن این کتاب یاد می‌گیرید که اساس قانون جذب اینه: احساس خوب برابر با اتفاق خوب. این قانون درباره همه جنبه‌های زندگی صادقه، از جمله پول. بعضی افراد با اینکه سال‌هاست به دنبال به دست آوردن ثروتن، با وجود تلاش زیاد هنوز به ثروتی که خواهان اون بودن نرسیدند. وقتی افکار و زندگی این افراد و مورد مطالعه قرار می‌دیم می‌بینیم اونا به جای موضوع ثروت بر کمبود ثروت و ترس و ناامیدی که این کمبود در زندگیشون پدید میاره، تمرکز کردند.

پیامی که این کتاب برای شما داره خیلی راحته، ولی در عین حال بسیار عمیق و تاثیرگذاره: شما از منبع لایزال عشق و سعادت نشات گرفتین، منبعی که سرشار از نعمت و فراوانیه، منبعی که سرشار از لذت و خوشحالیه. اگه یاد بگیرین که دوباره خودتون رو با اون منبع عشق هماهنگ کنین، نعمت، فراوانی، سلامتی در زندگیتون جاری خواهد شد و به نیرویی دست خواهید یافت که می‌تونید هر خواسته‌ای رو در زندگیتون متجلی کنید.

این کتاب ببه شما یادآوری می‌کنه که از جایی اومدین که سرشار از فراوانی و وفور نعمته و می‌تونید با استفاده از آموزه‌های این کتاب ارتباط خود را با اون منبع سرشار از فراوانی دوباره برقرار کنید و بذارید خوشبختی در همه زندگیتون جاری بشه. در غیر این صورت از این منبع سرشار از عشق برکت و فراوانی دور می‌مونید.

نویسنده : استر هیکس

مترجم : گروه ترجمه آگاه باشیم

گوینده : ونوس صفری

برای شنیدن شرح مختصری از کتاب اینجا کلیک کنید.

برای خرید یا دانلود این کتاب اینجا کلیک کنید.

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =