نوشتن نسخه

برای کاهش رفت و آمد بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت در زمان شیوع ویروس کرونا و سرعت بخشی به دریافت خدمات، در صورت اتمام برگ دفترچه درمانی دارای اعتبار، استفاده از برگ نسخه درمانی پزشکان امکان پذیر شد. هزینه این نوع نسخ با رعایت ضوابط معمول بازپرداخت می‌شود.

برای کاهش رفت و آمد بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت در زمان شیوع ویروس کرونا و سرعت بخشی به دریافت خدمات، در صورت اتمام برگه های دفترچه درمانی دارای اعتبار، استفاده از برگ نسخه درمانی پزشکان امکان پذیر شد. بنابراین، هزینه این نوع نسخ با رعایت ضوابط معمول بازپرداخت می شود. 

 ضمنا درج نام و خانوادگی بازنشسته یا بازمانده، تاریخ نسخه، مبلغ دریافتی بر روی برگ نسخه ضروری است. 

این برنامه از نهم آذرماه تا یکم دی ماه اجرایی می شود و هدف آن کاهش رفت و آمد بازنشستگان و بازماندگان است تا سلامتی آنها بیشتر حفظ شود. 

ضمنا یادآوری می شود هزینه های درمانی را هنگامی به دفاتر نمایندگی ارائه کنید که سرجمع نسخ به پانصد هزار تومان یا بیشتر رسید باشد.

اخبار مرتبط و پیشنهادی:

فرصت ارائه نسخه‌های درمانی محدودیت ندارد 

پذیرش در مراکز طرف قرارداد بدون نیاز به معرفی‌نامه انجام می‌شود

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • محمد افاضلی IR ۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
  0 0
  با عرض سلام با توجه به اینکه امروزه الکترونیک وارد زندگی شده در صورت امکان دفترچه درمان به صورت یک فلش ایجاد شود برای هر فرد خانواده هم بایگانی خوبی از بیمار در آن ثبت می شود و هم می‌تواند همیشه همراه بیمار باشد از طرفی صرفه جویی در ایجاد دفترچه و خدمات اداری اگر مورد توجه قرار گرفت با پیشنهاد من امکان پذیر شود
 • پرویزامامی GB ۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
  0 0
  لطفافکری برای تحویل نسخه ها بفرمایید.
 • فراز CA ۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۰
  0 0
  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم صندوق های بازنشستگی شرکت نفت.. ممنون از اطلاع رسانی شما..

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =