کد خبر: 4980
سرویس: معرفی فیلم
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
12

هزارپا فیلمی به کارگردانی ابوالحسن داوودی، تهیه‌کنندگی رضا رخشان که به سبک کمدی ساخته شده است و در تیرماه 97 اکران عمومی شد.

 هزارپا فیلمی به کارگردانی ابوالحسن داوودی، تهیه‌کنندگی رضا رخشان و نویسندگی امیر برادران، پیمان جزینی و مصطفی زندی و  نقش آفرینی بازیگران رضا عطاران، جواد عزتی، سارا بهرامی و مهران احمدی، محصول سال ۱۳۹۶ است. این فیلم کمدی در پنجمین هفتهٔ اکرانش با فروش ۲۴ میلیارد تومانی عنوان «پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران» را به دست آورد.

خلاصه داستان فیلم

رضا (رضا عطاران) و دوستش منصور (جوادعزتی) که به کیف‌قاپی مشغول هستند از طریق مادرش متوجه می‌شود که دختر فردی پولدار نذرکرده‌ است که با یک جانباز ازدواج کند به همین دلیل رضا که در تصادف پای خود را ازدست داده تصمیم می‌گیرد خود را به دختر نزدیک کند تا بتواند با وی ازدواج کند. رضا وارد آسایشگاه جانبازان می‌شود که دختر مدیر آنجاست رضا با گفتن دروغ‌های مختلف سعی می‌کند که دختر به او علاقه‌مند شود.

رضا با کمک منصور دختر را به خودش علاقه‌مند می‌کند از طرف دیگری رضا ادعا می‌کند که در جنگ تحمیلی فرمانده یکی از گروه عراقی را کشته برای خودش دردسر بزرگی ایجاد می‌کند و…

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =