خانه اخبار میانه آیین تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

آیین تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی نفت ایران برگزار شد

مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی نفت ایران با حضور علی کاردر، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این شرکت برگزار شد.

 

در این مراسم که شامگاه چهارشنبه (۶ دی ماه ۱۳۹۶) برگزار شد، کاردر ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد امام حسن عسکری(ع) و تقارن آن با آیین تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی نفت، اظهار کرد: شب گذشته یک اتفاق مبارک در صنعت نفت رخ داد و مهار فوران چاه ۱۴۷ رگ سفید را باید مرهون تلاش های شبانه روزی متخصصان صنعت نفت دانست.

وی با بیان اینکه از خانواده‎های متخصصان صنعت نفت که روزهای طولانی عزیزانشان را ندیدند، قدردانی می کنم و در این مسیر باید صبوری خانواده‎های این تلاشگران را ستود.

کاردر همچنین با اشاره به ضرورت بهره‎مندی از تجارب بازنشستگان، اظهار کرد: تجربه و دانش این عزیزان می تواند در ادامه توسعه صنعت نفت به جوانان و فعالان این صنعت کمک کند.

بر اساس این گزارش، آیین تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی نفت، چهارشنبه (۶ دی ۱۳۹۶) به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و با حضور علی کاردر، مدیرعامل؛ رضا خلیلی، معاون مدیرعامل در امور عملیات غیرصنعتی؛ محسن امیریان، مدیر نظارت بر طرح های عمرانی صنعت نفت؛ قاسمعلی بازایی، مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ ناصر مولایی، مدیر منابع انسانی و جمعی از بازنشستگان و خانواده‎های آنها، در باشگاه شماره یک نفت برگزار شد.

Print Friendly, PDF & Email
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده روابط عمومی
بارگذاری بیشتر در اخبار میانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *