خانه اخبار میانه بررسی گزارش فنی نخستین گردهمایی ورزشی فرزندان بازنشستگان

بررسی گزارش فنی نخستین گردهمایی ورزشی فرزندان بازنشستگان

نشست شورای ورزش صندوق ها با حضور اعضا در نیمه نخست آبان ماه برگزار شد و گزارشی در خصوص نحوه برگزاری نخستین گردهمایی ورزشی فرزندان بازنشسته از سوی رئیس امور فرهنگی، گردشگری و ورزش ارائه شد.

در این نشست، مهندس افخم زروانی رئیس صندوق ها بر توسعه فعالیت های ورزشی و گردشگری بازنشستگان و خانواده آنان تاکید کرد.

سید کامیار کیمیایی افزود: خوشبختانه نخستین گردهمایی ورزشی ویژه فرزندان بازنشستگان صنعت نفت مورد استقبال فرزندان و خانواده آنان قرار گرفت و بار دیگر نشان داد در حوزه فرهنگ، ورزش یک بازیگر اثربخش است.

وی درباره دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست گفت:  در این نشست همچنین گفت و گو شد که مرحله اول مسابقات بازنشستگان که در آینده برگزار می شود در بخش آقايان در سه رشته تنيس، شناي غورباقه و تيراندازي برگزار شود و در بخش بانوان بجاي تنيس رشته بدمينتون خواهد بود.

چندی پیش صندوق های بازنشستگی صنعت نفت، پس از برگزاری 3 دوره مسابقات سراسری بازنشستگان صنعت نفت در بندرعباس، مشهد و آبادان، موفق به برگزاری نخستین گردهمایی فرزندان بازنشستگان صنعت نفت در استان البرز شد.

Print Friendly, PDF & Email
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده روابط عمومی
بارگذاری بیشتر در اخبار میانه

۲ دیدگاه ها

 1. مژده طالبان فرد

  آبان ۱۹, ۱۳۹۶ در ۹:۰۳ ب.ظ

  با سلام لطفا در رشته ی شنا رده های سنی درست تقسیم بندی بشن حد اقل هر 4 سال باشه که به کسی اجحاف نشه ممنون . بعد اینکه اگه امکان داره در این دوره کرال پشت رو هم در مسابقات شنا گنجانده بشه . ممنون

  پاسخ دادن

  • روابط عمومی

   آبان ۱۹, ۱۳۹۶ در ۱۱:۲۱ ب.ظ

   با سلام شماره تماس بدهید لطفا

   پاسخ دادن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *