تیتر سه سرویس

 • آموزش پرورش قارچ در منزل

  آموزش پرورش قارچ در منزل

  پرورش قارچ در خانه جزو مشاغلی است که می توانید آن را با کوچکترین فضا و بدون توجه به نوع آب و هوا انجام دهید، این کار برای بسیاری از افراد به عنوان شغل مفید است. در ادامه با ما همراه باشید تا روش های مختلف اینکار را با ساده ترین لوازم به شما آموزش دهیم.

 • ساخت تلسکوپ در منزل + لینک دانلود نرم افزار

  ساخت تلسکوپ در منزل + لینک دانلود نرم افزار

  رصد ستاره‌ها با تلسکوپی که به دست خود آدم ساخته بشه لذت خاصی داره. برای ساخت تلسکوپی که ماه و قمر های مشتری را ببینید با ما همراه باشید.

 • آموزش چاپ عکس روی چوب در منزل

  آموزش چاپ عکس روی چوب در منزل

  چاپ روی چوب کار بسیار جذابی است و می‌توان از آن استفاده‌های تزیینی زیادی کرد. مثلا می‌توانید عکس‌های خانوادگی خودتان را با استفاده از این روش برای همیشه ماندگار کنید.

 • آموزش ساخت آباژور چوبی در منزل

  آموزش ساخت آباژور چوبی در منزل

  آباژور های تزیینی شیک و خاص را می توان از جمله جذاب ترین دکوری های منزل دانست که نقش مهمی در زیبایی و دکوراسیون دارند.اما جالب است بدانید با کمی خلاقیت و صرف کمترین هزینه می توانید در منزل اقدام به ساخت آباژور نمایید.

 • آموزش نقاشی روی شیشه (ویترای)

  آموزش نقاشی روی شیشه (ویترای)

  تزیین ظروف شیشه ای و همچنین آینه ها وگلدان ها با نقاشی های ساده، کاری بسیار ساده است که با یادگیری چند تکنیک ساده می توانید ظرف چند ساعت در منزل انجام دهید.

 • آموزش نقاشی روی سفال در چند مرحله

  آموزش نقاشی روی سفال در چند مرحله

  همانطور که می دانید نقاشی روی سفال از جمله هنرهای است که برای فراگیری آن به شکل حرفه ای می توان در کلاس های آموزشی شرکت کرد. بنابراین با یادگیری این هنر زیبا می توانید اوقات فراغات خود را پر کنید و یا حتی از این طریق کسب درآمد نمایید. در ادامه آموزش نقاشی روی سفال می توانید، چندین مدل ظرف و مجسمه سفالی که به شکل های متفاوت و زیبا نقاشی شده اند را ملاحظه نمایید.

 • طرز ساخت ماسک تنفسی پارچه‌ای

  طرز ساخت ماسک تنفسی پارچه‌ای

  موثرترین راه های پیشگیری از بیماری کرونا استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی است. در این مطلب نحوه ساخت ماسک در خانه آموزش داده شده است.

 • معرفی چاپ دستی روی پارچه با تکنیک "باتیک"

  معرفی چاپ دستی روی پارچه با تکنیک "باتیک"

  چاپ باتیک یکی از رشته های هنری می باشد که اصل آن مربوط به کشور اندونزی می باشد. با آموزش چاپ باتیک می توان پارچه های ساده و نازک را رنگ آمیزی کرده و طرح های زیبایی را بر روی آن ها ایجاد کرد.