کد خبر: 5250
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
  • خبرنگار: روابط عمومی
  • چاپ
تصاویر آئین اختتامیه المپیاد ورزشی بازنشستگان صنعت نفت

اسامی افراد برتر هفتمین دوره مسابقات سراسری ورزشی بازنشستگان صنعت نفت منتشر شد.

هفتمین دوره از مسابقات سراسری ورزشی بازنشستگان صنعت نفت به میزبانی نمک‌آبرود برگزار شد. در این دوره که با شور و نشاطی افزون‌تر از پیش به اجرا درآمد تعداد ۶۰۰ تن از بازنشستگان و خانواده آنان در دو گروه به رقابت پرداختند.

بر این اساس، مسابقات در بخش آقایان از هفتم تا دهم و مسابقات بانوان از دهم تا سیزدهم اردیبهشت و در رشته‌های شنا، تنیس روی میز، تنیس ، دارت و شطرنج در گروه‌های سنی تفکیک شده برگزار و در پایان مسابقات، در هر دو گروه با برپایی جشن اختتامیه اسامی نفرات برتر اعلام و جوایز آنان اهدا شد.

همچنان که پیش از این نیز به اطلاع رسید جمعی از قهرمانان مسابقات توافق کردند جوایز اهدایی، به ساکنان مناطق سیل‌زده تقدیم شود. و این گونه بود که فاتحان میدان رقابت‌ها در عرصه مهرورزی و مردانگی نیز افتخار آفریدند و بر سکوی نخست ایستادند.

اسامی نفرات برتر این دوره از مسابقات به شرح زیر اعلام شد:

 رشته شطرنج

 پرور شریعتی (تهران) مقام اول

 نسرین جان‌محمدی (تهران) مقام دوم

فاطمه ظلی‌مقدم (جم) مقام سوم

  رشته تنیس  

 رده سنی ۵۵ سال به بالا

پروین حبیبی و شهناز مدبری (آبادان) مقام اول

حمیده فعلی حسن‌زاده و زهرا روشن(تهران) مقام دوم

فریده اسعدی، عارفه حسین‌پور(تهران)، معصومه خادمی(کرج)، فاطمه مقدم‌شاد(اهواز) مقام سوم مشترک

  رده سنی زیر ۵۵ سال

مژگان باباخانی (اراک) مقام اول

الهه فلاحی(تهران) مقام دوم

 مریم مهربانیان (شاهرود)، ایران عزیزی(شیراز) مقام سوم مشترک

رشته تنیس روی میز

رده سنی زیر ۵۵ سال

ثریا مرادی(تهران) مقام اول

محبوبه ثریاآسا(شیراز) مقام دوم

مینو ضرغام‌نجات(تهران)، شعله زاهدی(سرخس) مقام سوم مشترک

رده سنی بالای ۵۶ سال

اختر سامانی(شاهین‌شهر) مقام اول

فاطمه آیت (شیراز) مقام دوم

مینا عبدشاهزاده (تهران)، مهوش امین (اراک) مقام سوم مشترک

 رشته شنا

 رده سنی زیر ۴۵ سال

فاطمه خداوردی (مشهد) مقام اول

رودابه عشقی (اصفهان) مقام دوم

سپیده مظاهری(اصفهان) مقام سوم

رده سنی ۴۵ تا ۴۸ سال

مهناز هویدا (اصفهان) مقام اول

لیلا شمس‌الدینی(بندرعباس) و مریم محمدی(زنجان) مقام دوم مشترک

مریم ابراهیمی(تهران) مقام سوم

رده سنی ۴۹ تا ۵۱ سال

مژده طالبان فرد(شیراز) و مهرافزا زینعلی(کرج) مقام اول مشترک

فرحناز کمانیان(مشهد) مقام دوم

خدیجه یوسفی(تهران)مقام سوم

رده سنی ۵۲ تا ۵۵ سال

سیمین کوچک‌زاده(مشهد) مقام اول

هنگامه زرین‌خامه (تهران) مقام دوم

نرگس بطائی(آبادان) مقام سوم

رده سنی ۵۶ تا ۵۹ سال

افسانه پورجلالی(شیراز) مقام اول

زینب احمدی(شیراز) مقام دوم

مایناز منصوری (آبادان) مقام سوم

رده سنی ۶۰ تا ۶۳ سال

مرضیه گرجیان(تهران) مقام اول

زرین‌تاج جهانگیری(گچساران) مقام دوم

فریده خیامی(تهران) مقام سوم

رده سنی ۶۴ تا ۶۷ سال

سکینه قشقایی(کرج) مقام اول

اشرف غوابش(آبادان) مقام دوم

عفت خادم آل محمد(اهواز) مقام سوم

رده سنی ۶۸ تا ۷۱ سال

سکینه عبادیان(گچساران) مقام اول

اعظم سیاره(تهران) مقام دوم

نصرت انصاری(آبادان) و اعظم‌السادات قریشی(تهران) مقام سوم مشترک

رده سنی ۷۱ سال به بالا

ژاله جمشیدی(تهران) مقام اول

اختر لطفی(کرمانشاه) مقام دوم

زینت دلیل(اصفهان) مقام سوم

اسامی نفرات برتر مسابقات در گروه آقایان

 رشته شطرنج

علی‌اصغر حق‌شناس مقام اول

اردشیر شیربابادی مقام دوم

محمدحسین ‌پورعیسی مقام سوم

 رشته دارت

رده سنی بالای ۶۰ سال

ادیب قلعه‌تلی مقام اول

جعفر فرزین مقام دوم

خسرو رحمانی و منصور مهدوی مقام سوم مشترک

رده سنی زیر ۶۰ سال

محمدعلی صفری مقام اول

عباس مختاری مقام دوم

مرتضی گلمکانی و علی‌اصغر فرمانی مقام سوم مشترک

رشته تنیس روی میز

رده سنی زیر ۶۰سال

علیرضا نعمتی مقام اول

بهرام آذرفر مقام دوم

اسماعیل ربیعی و خلیل فلاح مقام سوم مشترک

رده سنی بالای ۶۰ سال

علی‌حسین حسین مطلبی مقام اول

محمد دولت‌آبادی مقام وم

بهمن غلامی و هوشنگ عزیزدوست مقام سوم مشترک

 رشته شنا

 رده سنی زیر ۵۰ سال

فرزاد کسائیان مقام اول

میرعلی‌اکبر ستاری اقبالی مقام دوم

محسن ابطحی کاشانی مقام سوم

رده سنی ۵۰ تا ۵۳ سال

مجید یاری مقام اول

مهرداد جعفری مقام دوم

سیاوش اسیری مقام سوم

رده سنی ۵۴ تا ۵۷ سال

محمدعلی زبیدی مقام اول

خلیل صالحی‌نیا مقام دوم

امید منصور اصل مقام سوم

رده سنی ۵۸ تا ۶۱ سال

خسرو مرادی مقام اول

محمد پورزاد مقام دوم

اسدالله امین ابراهیمی مقام سوم

رده سنی ۶۲ تا ۶۵ سال

حسین ابوعلیزاده مقام اول

داریوش اشتری مقام دوم

رضا قشقایی مقام سوم

رده سنی ۶۶ تا ۶۹ سال

قاسم معاوی مقام اول

حسن حسن‌زاده مقام دوم

محمود محسن مقام سوم

رده سنی ۷۰ تا ۷۳ سال

علیرضا شفیع‌زاده مقام اول

عبدالله شاهینی مقام دوم

غلام قنبری مقام سوم

رده سنی ۷۴ سال به بالا

منوچهر فدایی مقام اول

هدایت‌الله سعیدی سامانی مقام دوم

سیدحسین مجد جباری مقام سوم

جهت پیگیری اخبار بازنشستگان در تلفن همراه اینجا کلیک کنید. 

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 1
  • غیر قابل انتشار: 0
  • شطرنج US ۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
    0 1
    سپساس ازاین اطلاع رسانی جالب

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =