کد خبر: 5934
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
پرسش

امور ورزش و گردشگری صندوق های بازنشستگی صنعت نفت به ۲۰ پرسش پرتکرار و ارسالی به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۹۰۷ پاسخ داد.

۱- موجودی ورزش در کارتها مشخص نیست؟

پاسخ: بانک درباره موجودی نقدی مانند سایر کارتهای مرسوم بانکی پاسخگو می باشد و در مورد موجودی اعتباری به دو صورت می توان عمل کرد: ۱- با گرفتن موجودی و دریافت رسید از دستگاه پوز مجموعه های ورزشی طرف قرارداد ۲- با مراجعه به سایت آوند و ورود شماره تلفن همراه و دریافت کد تایید و رمز یکبار عبور.

.

۲- طریقه گرفتن موجودی از جیب خرید اقلام ورزشی بانک پاسارگاد چیست؟ 

پاسخ: جیب خرید اقلام ورزشی وجود ندارد، اگر منظور اعتبار نقدی شارژ شده برای خرید البسه ورزشی می باشد به اطلاع می رساند مبلغ ۶۰۰ هزار تومان در جیب نقدی کارت واریز شده و می توانید از هر محل که تمایل داشته باشید در سقف اعتبار شارژ شده خرید کنید. 

۳- باسلام بازنشسته شماره ...... نفت هستم باتوجه باینکه کارت پاسارگاد کارت خرید می باشد چرا امکان خرید اینترنتی ندارد و رمز دوم آن فعال نیست؟

پاسخ: با سلام و احترام، در صورت مراجعه به بانک این امکان وجود دارد که برای کارت رمز اینترنتی دریافت شود.

.

.

۴- با سلام .... با شماره پرسنلی ... بازنشسته هستم از دی ماه سال ۹۸ کمک معیشت اینجانب تاکنون واریز نشده است. 

پاسخ: با سلام و احترام، پس از دریافت کارت المثنی، معوقات با پرداختی جدید در کارت اعطا می شود. 

.۵-  لطفا پول ورزش را به حساب حقوق واریز بفرمایید تا بهتر استفاده بشود. 

پاسخ:  جیب ورزشی به صورت اعتباری است و کسانی که از اماکن ورزشی استفاده می نمایند این اعتبار را مصرف می کنند. 

.

۶- با سلام در رابطه با هزینه خرید لباس ورزشی به فروشگاهی مراجعه کردم موجودی صفر هست. 

پاسخ:  با سلام و احترام، مبلغ خرید البسه ورزشی به صورت نقدی و در جیب نقدی کارت پرداخت شده است. در صورت عدم واریزی، لطفا به نمایندگی صندوق ها مراجعه تا همکاران در این زمینه خدمات لازم را انجام دهند. 

.

۷-  چرا پول ورزش به حساب واریز نمی شود در حال حاضر ورزشگاه ها تعطیل است. 

پاسخ: همان طور که قبلا توضیح داده شده است اعتبار کارت ورزش مبلغ نقدی و یا انباشته نیست بلکه اعتبار است و به هر میزان فعالیت ورزشی صورت گیرد به همان میزان هزینه اش از سوی صندوق پرداخت می شود. 

.

۸- کارت پاسارگاد مفقود شده است تقاضا مجدد دادم ولی بعد از ده روز هنوز خبری نیست و هیچ کس پاسخگو نیست. 

پاسخ: پس از آنکه متقاضی اعلام مفقودی به بانک می کند بانک اسامی را جهت بررسی به صندوق ها ارسال می کند تا پس تایید امور ورزش، کارت توسط بانک صادر شود. در صورت نیاز به گفتگو با کارشناس ستاد می توانید با شماره ۵۳۱ ۰۲۱۶۱۶۳۳ تماس حاصل کنید. 

.

۹- با سلام. ضمن تشکر از زحمات شما لطفاَ تفاوت کارت معیشت و کارت ورزش را توضیح فرمائید. بنده کارتی بنام ورزش ندارم آیا باید برای اخذ آن به کانون مراجعه کنم.

پاسخ:  با سلام و احترام، جیب معیشت و جیب ورزش در واقع بخش های الکترونیکی یک کارت است. از این رو، برای فعالیت های ورزشی از جیب اعتباری و برای معیشت از جیب نقدی استفاده می شود. ما نیز از شما قدردانی می کنیم. 

.

۱۰- سلام کارت چند منظوره پاسارگاد اینجانب مشکل پیدا کرده و حدود یک ماه هست به یکی از شعب بانک پاسارگاد تحویل داده ام ولی هنوز صادر نشده و بانک میگوید از طرف صندوق باید پیگیری شود لطفا راهنمایی فرمائید.

پاسخ: با سلام و احترام پس از آنکه متقاضی اعلام مفقودی به بانک می کند بانک اسامی را جهت بررسی به صندوق ها ارسال می کند تا پس تایید امور ورزش، کارت توسط بانک صادر شود. اگر بیشتر از یک ماه به طول انجامیده است لطفا با کارشناسان امور ورزش تلفنی گفتگو کنید. 

.

۱۱- سلام علیکم : اینجانب  ....کارمند بازنشسته صنعت نفت مایلم که هزینه ورزش؛ فقط به شماره حساب حقوقم واریز گردد و یا امکان خرج کردن آن به دلخواه آزاد باشد. 

پاسخ: با سلام و احترام، بخش جیب ورزش کارت رفاهی، اعتباری است و مبلغی در آن واریز نمی شود. اگر در آینده برنامه واریزی های آن تغییری کند به اطلاع شما همکار ارجمند خواهیم رساند. 

.

۱۲- سلام بعلت خطر بیماری کرونا؛ و احتمال ابتلا به این ویروس، جیب ورزش کارت رفاهی پاسارگاد قابل استفاده نیست. ترتیبی اتخاذ شود تا اعتبار آن نقدی پرداخت شود. 

پاسخ: با سلام و احترام، ضمن قدردانی از جنابعالی بابت تذکر در خصوص مسائل بهداشتی و سلامتی، همان طور که در بالا ذکر شده است مبالغ واریزی در کارت ورزش، اعتباری است. 

.

۱۳- آیا امکان شارژ دوباره جیب نقدی وجود دارد؟

پاسخ : بله، کمک معیشت ها در این کارت واریز خواهند شد. 

.

۱۴- باسلام، در صورت سوختن کارت پاسارگاد جهت دریافت کارت جدید باید به کجا مراجعه نماییم؟ (آتش انداز - تهران)

پاسخ: با سلام و احترام، در صورت مفقود شدن کارت به هریک از شعب بانک پاسارگاد مراجعه و تقاضای المثنی فرماید مراحل صدور انجام خواهد شد. روند دریافت کارت بین ۲۰ تا ۳۰ روز طول خواهد کشید.

.

۱۵- سلام سال نود و شش بازنشسته شدیم ولی اواخر سال نود و هشت به ما کارت پاسارگاد و دادند سوال من این است آیا بک پی به ما تعلق خواهد گرفت؟ 

پاسخ: با سلام و احترام، زمان صدور و فعال سازی کارت های بانک پاسارگاد از اواسط سال ۱۳۹۷ بوده و موجودی از همان زمان قابل محاسبه می باشد.

..

۱۶- باسلام و خسته نباشید چنانچه میسر است مبلغی از هزینه ورزش را جهت خرید کتاب بصورت نقدی در کارت پاساردگاد همچون کمک معیشت شارژ نمایید. 

پاسخ: با سلام و احترام، در حال حاضر این مبلغ مختص فعالیت های ورزشی می باشد. اما پیشنهاد فرهنگی جنابعالی ارزشمند و قابل بررسی بیشتر است.  

.

۱۷- سلام در خصوص شرایط استفاده از زائر سرای مشهد و باشگاه محمود آباد راهنمایی کنید؟

پاسخ: با سلام و احترام، پس از گذشت ۳ سال از استفاده، هر فرد می تواند با مراجعه به دفاتر نمایندگی درخواست ارائه کند و در نوبت قرار گیرد. 

.

۱۸-  چرا باقیمانده بخش ورزش کارت مخفی است و موجودی رویت نمی شود و از طرفی چرا امکان جابجای منابع ندارد .

پاسخ: بانک درباره موجودی نقدی مانند سایر کارتهای مرسوم بانکی پاسخگو می باشد و در مورد موجودی اعتباری به دو صورت می توان عمل کرد: ۱- با گرفتن موجودی و دریافت رسید از دستگاه پوز مجموعه های ورزشی طرف قرارداد ۲- با مراجعه به سایت آوند و ورود شماره تلفن همراه و دریافت کد تایید و رمز یکبار عبور.

.

۱۹- هیات مدیره محترم صندوق های باز نشستگی صنعت نفت با توجه به وضعیت پیش امده کرونا و این که بسیاری از بازنشستگان از سهمیه جیب‌ ورزش کارت بطور کامل یا اصلا استفاده ننموده اند لذا سهمیه ورزش را کلا به جیب نقدی ان‌ انتقال دهند تا هر فرد به اختیار و به فراخور توانایی خود به اختیار از ان استفاده نماید و در بهره مندی از آن کاملا ازاد باشد. 

پاسخ: با سلام و احترام، همان طور که اعلام شده است جیب ورزشی کارت رفاهی، اعتباری است. به همین دلیل در حال حاضر امکان استفاده اعتباری از آن در مراکز ورزشی طرف قرارداد فراهم است. 

۲۰- با سلام وقت بخیر بنده رمز کارت را فراموش کردم لطفا راهنمایی فرمایید؟

پاسخ: با مراجعه به یکی از شعب بانک، رمز جدید را دریافت نمایید.

.

** پاسخ ها توسط واحد امور ورزش و گردشگری، معاونت رفاه و بازنشستگی صندوق ها ارئه شده است.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • امید بختیاری .از شاهین شهر اصفهان DE ۱۴:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
  2 2
  من به نوبه خودم از زحمات هیات مدیره وسایر کارکنان که برای بازنشستگان وخانواده انان ومستمری بگیران تلاش می کنند تشکر وقدر دانی می کنم
 • مهری حیدری IR ۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۳
  1 2
  با سباس شایستگی ها چه موقع برداخت میشود

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =