تیتر سه سرویس

 • رونمایی از آسان

  رونمایی از آسان

  آیین رونمایی از اپلیکیشن درمان صندوق (آسان) روز شنبه (یکم خرداد ماه) در محل صندوق ها برگزار شد.

 • بهره مندی از فناورهای نوین برای بهبود خدمات درمانی

  بهره مندی از فناورهای نوین برای بهبود خدمات درمانی

  اپلیکیشن درمان صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت به نام آسان روز شنبه (یکم خردادماه) همزمان با روز بهره وری و بهینه سازی مصرف، رونمایی شد. با بهره مندی از این برنامه، امکان بازپرداخت هزینه های درمانی به شکل غیر حضوری برای خانواده بازنشستگان صنعت نفت فراهم شد.

 • نحوه ارسال نسخه از طریق نرم افزار درمان

  نحوه ارسال نسخه از طریق نرم افزار درمان

   نحوه‌ی ارسال نسخه و مدارک پزشکی، برای بازپرداخت هزینه‌های درمان از طریق اپلیکیشن صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت (آسان)

 • ویدئو آموزش نحوه نصب و راه اندازی اپلیکیشن آسان

  ویدئو آموزش نحوه نصب و راه اندازی اپلیکیشن آسان

  برنامه اپلیکیشن ارتقا سلامت الکترونیکی نفت (آسان) با امکان‌های مانند «ارسال نسخه‌ برای بازپرداخت هزینه» و «تشکیل پرونده پزشکی و سلامت برای افراد» در اختیار بازنشستگان صنعت نفت قرار گرفت. در این ویدئو دانلود، نصب و راه اندازی آن توضیح داده شده است.

 • گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ شرکت سرمایه گذاری اهداف

  گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹ شرکت سرمایه گذاری اهداف

  مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری اهداف، عملکرد سال ۹۹ این شرکت را تشریح کرد.

 • گزارش ویدئوی پتروشیمی خارک
 • ۷ فایده دوستی برای سلامتی جسم

  ۷ فایده دوستی برای سلامتی جسم

  دوستی فقط به معنای گذراندن اوقاتی خوش، مصاحبت و سلامت عاطفی نیست؛ داشتن دوست در زندگی حتی بر افزایش سلامت فیزیکی انسان نیز موثر است.

 • ارتباط شگفت انگیز بین استرس و حافظه

  ارتباط شگفت انگیز بین استرس و حافظه

  استرس می تواند بر حافظه و عملکرد آن تاثیرگذار باشد. هنگام استرس ، افراد سخت تر می توانند حافظه کوتاه مدت را به حافظه بلند مدت تبدیل کنند و این بر یادگیری فرد اثر می گذارد.

 • سوء تفاهم چگونه اتفاق می‌افتد؟

  سوء تفاهم چگونه اتفاق می‌افتد؟

  آیا هرگز پیش آمده که با دوستی درباره مسئله‌ای صحبت کرده و متوجه شده باشید که او نفهمیده که چرا این مسئله برای شما مهم هست؟ آیا پیش آمده که ایده‌ای را با گروهی مطرح کرده و با هرج و مرج مطلق مواجه شده باشید؟ یا شاید در بحثی بوده باشید که ناگهان فرد مقابل شما را متهم کند که به آنچه او می‌گوید گوش نمی‌دهید؟ چه اتفاقی در این شرایط می‌افتد؟ پاسخ در سوء تفاهم است.

 • فشار خون چیست و چه قدر از آن می‌دانید؟

  فشار خون چیست و چه قدر از آن می‌دانید؟

  فشارخون یک نوع بیماری است که به بروز امراض مختلف منجر می‌شود. خون در بدن ساکن نبوده و قلب با هر ضربان، این مایع شفاف قرمز رنگ را به داخل سرخرگ‌ها می‌فرستد، در نتیجه فشاری که به دیواره رگ‌ها وارد می‌شود فشار خون نامیده می‌شود. اگر فشار خون کنترل نشده و از حد معمول بالاتر برود، می‌تواند به رگ‌های مغز، قلب، کلیه و چشم آسیب وارد کند.

 • کلیپ/ تاثیر کربوهیدرات‌ها بر سلامتی

  کلیپ/ تاثیر کربوهیدرات‌ها بر سلامتی

  کربوهیدرات‌ها منبع اصلی انرژی بدن هستند. کربوهیدرات‌ها به دلیل وجود کربن، اکسیژن و هیدروژن در ترکیب شیمیایی آن‌ها با این نام خوانده می‌شوند. معمولا در رژیم‌های لاغری کربوهیدرات را مقصر اصلی چاقی معرفی می‌کنند، ولی وجود میزان کافی از آن در رژیم غذایی برای سلامتی ضروری است.

 • کلیپ/ چطور خلاق و جالب باشیم نه خسته کننده و ملال آور

  کلیپ/ چطور خلاق و جالب باشیم نه خسته کننده و ملال آور

  این یک واقعیت است که ایده‌های خلاقانه می‌تواند گاهی ما را صدها گام از دیگران جلو بیندازد. اگر فکر می‌کنید خلاقیت در ایده‌هایتان کمرنگ است و فکر می‌کنید نمی‌توانید هرگز انسان خلاقی باشید، باید بدانید سخت در اشتباهید چون خلاقیت، مهارتی است که می‌توان آن را پرورش و گسترش داد

 • کلیپ/ آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه صنعت نفت

  کلیپ/ آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه صنعت نفت

  آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه صنعت نفت روز (شنبه ۴ بهمن‌ماه) در محل صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد. و همزمان مدیران عامل شرکت‌های‌ پترو پالایش کنگان و مهندسی و توسعه سروک آذر با دریافت لوح سپاس، قدردانی شدند.

 • کلیپ/ چرا گریه کردن مفید است

  کلیپ/ چرا گریه کردن مفید است

  گریه کردن پاسخ طبیعی افراد به فوران احساساتشان از جمله غم، اندوه، شوق، و ناامیدی و درماندگی است؛ اما آیا گریه کردن مزایایی هم برای سلامتی فرد دارد.

 • کلیپ/ ساعت بیولوژیک بدن انسان چطور کار می کند؟

  کلیپ/ ساعت بیولوژیک بدن انسان چطور کار می کند؟

  همیشه راه‌کارهایی وجود دارد که که ریتم ساعت درونی بدنتان در موقعیت‌های مختلف برهم نخورد. در این ویدئو به واقعیت‌هایی در ارتباط با ساعت درونی بدن اشاره می‌کنیم که چطور اختلالی در تنظیمات این ساعت، پیش نیاید.

 • کلیپ/ زمان طلایی در سکته‌های قلبی را از دست ندهید!

  کلیپ/ زمان طلایی در سکته‌های قلبی را از دست ندهید!

  سکته مغزی دومین علت اصلی مرگ‌ومیر در کشور ما به حساب می‌آید، اما این حمله ناگهانی به شریان‌های مغزی تنها کارش کشتن افراد نیست؛ گاهی چنان فرد را دچار ناتوانی مغزی می‌کند که معلولیت، زندگی فرد مبتلا را کاملا فلج می‌کند.

 • کلیپ / معنای زندگی....

  کلیپ / معنای زندگی....

  معنای واقعی زندگی مفهوم پیچیده‌ ایست که می‌تواند به سادگی ذهن یک انسان باهوش را روز و شب درگیر کند. پرسشی بزرگ که می‌دانیم هیچگاه قادر نخواهیم بود تمام و کمال آن را درک کنیم.

 • مغز افراد مبتلا به افسردگی کوچک می شود

  مغز افراد مبتلا به افسردگی کوچک می شود

  افسردگی حاد و یا استرس‌های مزمن می‌تواند موجب کوچک شدن مغز و در نتیجه بروز مشکلات روحی و شناختی در افراد شود.

 • نکاتی درباره مبتلا نشدن به آلزایمر

  نکاتی درباره مبتلا نشدن به آلزایمر

  اگر می خواهید به آلزایمر مبتلا نشویدتغذیه سالم، فعالیت ورزشی، ذهنی و مطالعه و خواندن کتاب می‌توان از بروز آلزایمر جلوگیری کرد.

 • راهکارهایی برای ساده کردن زندگی و حذف استرس روزانه

  راهکارهایی برای ساده کردن زندگی و حذف استرس روزانه

  یکی از حالات روانی انسان استرس است وقتی به این حالت دچار می شود تغییرات هورمونی در بدن وی به وجود می آید و در روحیه او تاثیر منفی می گذارد. اما این حالت اضطرابی به چه علتی به وجود می‌آید، افرادی که دچار استرس هستند چه کاری باید انجام دهند؟