کد خبر: 7991
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۶
کتاب های بازنشستگان

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: سوم تا دهم بهمن‌، زمان برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران است.

علی رمضانی گفت: نمایشگاه این دوره تفاوت‌هایی دارد که از مهم‌ترین آن‌ها باز شدن نمایشگاه برای انتخاب و جستجوی کتاب‌ها پیش از زمان رسمی است.

وی افزود: امسال خریداران می‌توانند کتاب‌های خود را از ۲۹ دی ماه به مدت چهار روز در پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی Ketab.ir  انتخاب و ذخیره کنند تا هنگام شروع کار نمایشگاه با آرامش بیشتری کتاب‌ها را خرید کنند.

مدیر عامل خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: درست است که نمایشگاه مجازی کتاب هشت روزه است، اما زمان آن به دلیل این که به صورت بر خط است بیست و چهار ساعته بوده و به همین دلیل امکان بازدید و خرید بیشتر است.

رمضانی گفت:نمایشگاه مجازی کتاب سال گذشته به علت شرایط کرونایی برگزار شد و به علت استقبال ناشران و خریداران در این دوره هم تصمیم به برگزاری آن گرفتیم.

وی افزود: فضای مجازی ظرفیت جدیدی بر ظرفیت‌های نشر افزوده است به طوری که ناشران در دوران کرونا با وجود محدودیت‌های مختلف توانستند نسبت به قبل از کرونا بیست درصد افزایش تولید کتاب داشته باشند.

مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: نظرسنجی‌های دو نمایشگاه مجازی اخیر نمایشگاه کتاب اصفهان و آذربایجان غربی که استانی برگزار شد دستاوردهای جدیدی را نشان می‌دهد که نتایج این نظرسنجی‌ها به زودی منتشر می‌شود.

وی افزود: ارسال رایگان کتاب، عدالت محوری و توزیع کتاب در سراسر ایران از جمله ویژگی‌های این نمایشگاه هاست.

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =