کد خبر: 7330
سرویس: درمان
تاریخ انتشار: ۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۸
  • خبرنگار: روابط عمومی
  • چاپ
دیدار خانم زروانی با آقای دکتر مردانی/ روز پزشک

رئیس صندوق‌ها، امروز دوشنبه (یکم شهریورماه) با حضور در معاونت سلامت، بهداشت و درمان صندوق بازنشستگی صنعت نفت، فرا رسیدن روز پزشک را به همکاران، مشاوران و معاون درمان به عنوان پزشکان همکار تبریک گفت.

افخم زروانی گفت: همواره نگاه خاصی به امر درمان و سلامت وجود داشته است تبلور این نگاه در دو سال اخیر به سبب جانفشانی کادر درمان در واژه های ارزشمندی مانند "مدافعان سلامت" عنوان شده است. لذا پزشکان در ۲ سال اخیر از هیچ کوششی برای سلامتی بیماران دچار همه‌گیری کرونا دریغ نکرده‌اند و هیچ‌کس خرده نخواهد گرفت اگر بگوییم پزشکان و سایر دست اندرکاران نظام سلامت ایثارگرایانه امر درمان و سلامت را انجام می دهند.  

وی افزود: پزشکان همکار صندوق از جمله معاون درمان افزون بر انجام وظایف سازمانی، از هیچ کوششی برای گذر از همه‌گیری بیماری کرونا دریغ نکرده‌اند حتی در موارد بسیاری فراتر از وظایف اداری به عنوان پزشک، رسالت خویش را در قبال بازنشستگان، خانواده آنها و کارکنان صندوق انجام داده‌اند که البته هیچگاه بیان نشده است.  

زروانی گفت: امروز فرصت مناسبی است که از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی شما قدردانی و تشکر نماییم و برای همه پزشکان و دست اندرکاران حوزه سلامت در کشور، صحت و سلامتی روزافزون از درگاه خداوند متعال مسئلت نماییم. 

برچسب‌ها

برای ما بنویسید

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =