کد خبر: 5499
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶
  • خبرنگار: روابط عمومی
  • چاپ
پوستر سومین المپیاد ورزشی فرزندان نمک آبرود

پوستر و لوح‌های قهرمانی و کارت‌های مورداستفاده در سومین دوره مسابقات ورزشی فرزندان بازنشستگان در حاشیه نشست شورای فرهنگی رونمایی شد.

مرحله نهایی سومین دوره مسابقات ورزشی فرزندان بازنشستگان هفته آخر مردادماه به میزبانی نمک‌آبرود مازندران برگزار خواهد شد. در این مرحله نزدیک به ۵۰۰ نفر در ۲ بخش پسران و دختران شرکت خواهند کرد. ۲۵۰۰ نفر برای مرحله انتخابی ثبت‌نام کرده بودند که درنهایت نزدیک به ۵۰۰ نفر گواهی حضور در مرحله نهایی را کسب کردند.

 

رونمایی از پوستر مسابقات ورزشی فرزندان
عنوان

سید کامیار کیمیایی رییس امور ورزش صندوق‌ها چندی پیش گفت: از ویژگی‌های بارز این دوره از مسابقات، حضور فعال‌تر فرزندان است. همین امر موجب شد تا شورای ورزش با افزایش سهمیه نهایی به شکل محدود موافقت کند.

وی گفت: خوشبختانه ورزش در میان بازنشستگان و خانواده آنان روزبه‌روز در حال گسترش است که استقبال روزافزون از المپیادها از نشانه‌های آن است.

کیمیایی گفت: از نقاط قوت این دوره از مسابقات انتخابی، برگزاری آن توسط نمایندگی‌های صندوق به شکل مستقل در منطقه ۲ و ۷ بود، البته در منطقه ۳ نیز تقریباً به شکل مستقل برگزارشده است.

در این مسابقات که قرار است در قالب دو بخش آقایان و بانوان،  هفته آخر مرداد به اجرا درآید شرکت‌کنندگان در چهار رشته، شامل شنای آزاد، بدمینتون، تنیس روی میز و شطرنج با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

لازم به ذکر است رده‌بندی سنی در تمامی رشته‌ها به‌جز رشته ورزشی شطرنج، به‌صورت ۱۴ تا ۱۶، ۱۶ تا ۱۸، ۱۸ تا ۲۰، ۲۰ تا ۲۲ و ۲۲ تا ۲۵ خواهد بود و در بخش بانوان رده سنی بالاتر از ۲۶ سال نیز در نظر گرفته‌شده است.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =