چهل و دومین اردوی بازنشستگان ایثارگر صنعت نفت( مشهد مقدس)

چهل و دومین اردوی فرهنگی و گردشگری خانواده ایثارگران بازنشسته صنعت نفت به همت امور ایثارگران صندوق ها در مشهد مقدس برگزار شد.

برگزاری اردوهای سیاحتی- زیارتی برای خانواده‌های بازنشسته ایثارگر صنعت نفت یکی از سیاست‌های حمایتی صندوق‌های بازنشستگی است که هر سال طی چند نوبت به همت امور ایثارگران صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت به اجرا درمی‌آید.

در اردوی اخیر، که چهل و دومین اردوی ایثارگران صنعت نفت به شمار می‌آید 65 خانواده‌ از تمامی مناطق تحت پوشش صندوق‌ها دعوت شده‌اند.

این اردو که از 13 بهمن آغاز شده و تا 18 بهمن ماه به طول خواهد انجامید، شامل برنامه‌های متنوع فرهنگی و گردشگری است و امید می‌رود با استقبال زیاد خانواده‌ها روبه‌رو ‌شود.

 دیدار صمیمی بازنشستگان با یکدیگر مهم‌ترین دستاوردی است که لحظات بیاد ماندنی برای آنها خلق می‌کند و فراتر از آن، شوق زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) که بیش از هر چیز دیگر شادی و آرامش خاطر را به میهمانان و زایران هدیه می‌کند.  

خانواده‌های ایثارگران همچون گذشته با حضور در مشهد مقدس و گماشتن دل در حلقه مهر ثامن‌الحجج (ع)، بار خاطر فرومی‌نهند و با شوقی افزون‌تر برای دیداری دوباره، به شهرهای خود بازمی‌گردند.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =