کد خبر: 5060
سرویس: درمان
تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
کار برای رایانه

روند بررسی اسناد پزشکی، میزان و جزئیات پرداخت هر کدام از نسخ، از طریق سامانه سما، در دسترس بازنشستگان صنعت نفت قرار گرفت.

 بر این اساس، روند بررسی اسناد پزشکی، میزان و جزئیات پرداخت هر کدام از نسخ، از طریق سامانه سما، در دسترس بازنشستگان صنعت نفت است. در راستای گسترش خدمات الکترونیکی، بازنشستگان صنعت نفت می توانند با مراجعه به سامانه سما و به صورت غیر حضوری اقدام به مشاهده فیش درمان خود کنند.

مدتی بود که پرسش هایی مانند، نسخ متفرقه درمان درچه مرحله ای از پرداخت است؟ و چه میزان از آن پرداخت شده است؟ از سوی خدمات گیرندگان مطرح و خواهان یافتن راهی برای اطلاع از آن بودند. به همین منظور، پس از فراهم کردن زیر ساخت ها، معاونت درمان، بهداشت و سلامت، با همکاری فناوری اطلاعات صندوق ها، بخشی را در سامانه سما به این موضوع اختصاص داده است.

از این رو، خدمات گیرندگان صندوق ها می توانند با ورود به سامانه سما، فیش درمان یا صورت وضعیت درمان خود را مشاهده کنند.

مراحل مشاهده فیش درمان به شکل زیر است:

1- به سایت صندوق مراجعه کنید، سمت چپ گزینه ی فیش درمان را کلیک کنید.

2 - برای ورود به سامانه سما، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و بر روی «ورود» کلیک نمائید. (در صورتی که برای نخستین بار از سما استفاده می کنید، نیاز است تا رمز عبور خود را تغییر دهید.)

3- پس از وارد شدن، می توانید در فهرست سمت راست، پنل کاربری خود گزینه «سامانه استحقاق درمان» را مشاهده کنید.

4- با کلیک بر روی «سامانه استحقاق درمان» می توانید خدمات مرتبط با آن را مشاهده کنید که این خدمات شامل «فیش درمان» می باشد.

5- فیش درمان، با انتخاب بر روی گزینه و وارد نمودن شماره پذیرش و یا دوره تاریخی مدنظر و کلیک برروی گزینه «جستجو» می توانید فیش درمان آن شماره پذیرش و یا فیش های درمان بازه تاریخی درج شده را رؤیت کرده و از میزان پرداخت هر کدام از نسخ و جزئیات آن آگاهی یابید.

6- یادآوری می شود فرآیند مشاهده فیش درمان، صرفاً پرداختی نسخ و مراحل رسیدگی به آن را به آگاهی می رساند و در میزان پرداخت، هیچگونه تغییری ایجاد نشده و تمام تسهیلات درمانی مانند قبل برقرار است.

برای پیگیری اخبار صندوق ها در تلفن همراه اینجا کلیک کنید. 

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 173
  • غیر قابل انتشار: 0
  • صدرالله AE ۱۵:۰۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۸
    8 13
    خیلی ممنون عالیه

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =