ماهشهر/2

کارگاه آموزشی ارتقاء سلامت بازنشستگان صنعت نفت در شهر های اهواز، آبادان و ماهشهر، طی ۲ مرحله برگزار شد.

کارگاه آموزشی ارتقاء سلامت بازنشستگان صنعت نفت در شهر های اهواز، آبادان و ماهشهر، طی ۲ مرحله برگزار شد. در این دوره ها مباحثی مانند دانستنی های علمی و سازندگی  با دوران بازنشستگی از سوی گروهی از پزشکان متخصص طب سالمندان آموزش داده شد.

دکتر دلبری در این همایش گفت: اگر چه بیماری های دوران بازنشستگی را نمی توان حذف کرد، ولی می توان با برنامه ریزی درست، آموزش های خود مراقبتی، چکاپ سلامتی و مراقبت های استاندارد، از اختلالات و محدودیت این دوران پیشگیری نمود و یا آن را به تعویق  انداخت.

وی افزود: پس بیایید با پایش و چکاپ دوره ای سلامت، دوران بازنشستگی را با لبخندی ماندگار همراه کنیم. دوران بازنشستگی می تواند به عنوان بهترین دوره مهارت آموزی تلقی شود و فرصتی باشد برای انجام دادن هر چیزی که تا به حال دوست داشته اید و فرصت و امکان انجام آن را نداشته اید. دوره بازنشستگی و سالمندی به عنوان یک موفقیت تلقی می شود.

بازنشستگان پس از شرکت در این دوره آموزشی، نسبت به اثر بخشی محتوا و شکل برگزاری این دوره، ابراز رضایت کردند. ­­در شماره ی آتی نشریه زندگی نو، محتوای این همایش، جهت استفاده ی سایر بازنشستگان منتشر خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =