کد خبر: 4970
تاریخ انتشار: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۴
 • خبرنگار: روابط عمومی
 • چاپ
زائر سرا

شرایط استفاده از مراکز اقامتی که در حال حاضر امکان استفاده از آنها برای بازنشستگان و بازماندگان صنعت نفت وجود دارد (زائرسرای مشهد مقدس، مجموعه محمودآباد و مجمتع توسکا) به شرح ذیل می باشد.

مراکز اقامتی که در حال حاضر امکان استفاده از آنها برای بازنشستگان و بازماندگان گرامی وجود دارد شامل زائرسرای مشهد مقدس، مجموعه محمودآباد و مجمتع توسکا می باشند که با توجه به تعدد متقاضیان اعم از شاغل و بازنشسته جهت استفاده از مجتمع های اقامتی و از طرفی محدودیت های موجود در ارائه خدمات با لحاظ نمودن امکانات و ظرفیت مجموعه ها و همچنین لزوم ایجاد عدالت نسبی برای بهره مندی عموم بازنشستگان و بازماندگان، اقداماتی نظیر سهمیه بندی و اولویت و نوبت بندی با اعمال و کنترل شرایط زمانی و مکانی صورت می گیرد.

شرایط استفاده

 1. افراد مجاز جهت استفاده از سهمیه این خدمات فقط شامل بازنشسته و افراد تحت تکفل وی و بازماندگان با وضعیت مستمری برقرار(هر خانواده یک شماره پرسنلی)که در سیستم های اطلاعاتی ثبت گردیده اند، می باشد.

 2. بازنشستگان معوق، همسرانی که ازدواج مجدد نموده اند و مقرری بگیران هیات تجدید نظر و سایر اعضای خانواده یا بازماندگانی که حسب مقررات صرفا" مشمول خدمات درمان یا حق معیشت می باشند مشمول این خدمت نمی باشند.

 3. گذشت حداقل سه سال از آخرین استفاده در دوره های فصل (ایام عید نوروز و فصل تابستان) یا یک سال غیر فصل (بهار، پاییز و زمستان) از هر یک از مجتمع ها

 4. عدم استفاده یا گذشت حداقل 3 سال از دریافت یارانه سفر

 5. پذیرش افراد با توجه به تعداد افراد تحت تکفل (ثبت شده در سیستم) می باشد و افراد مازاد حتی فرزندان بعنوان مهمان مشمول پرداخت هزینه اضافه برابر نرخ مصوب مجتمع اقامتی خواهند بود.

نحوه اقدام

 1. متقاضی بـا مراجعه به نمایندگی های صندوق یا از طریق سامانه برخط تقاضای خود را ارائه می نماید.

 2. تقاضاهای رسیده توسط کارمند خدمات رفاهی بررسی و پس از احراز شرایط فوق در لیست نوبت بندی قرار می گیرد و به ترتیب اولویت در خصوص زمان قطعی استفاده با بازنشسته هماهنگی خواهد شد.

 3. متعاقب هماهنگی های لازم و اخذ تایید پذیرش از مجتمع اقامتی نسبت به معرفی متقاضی و همراهان واجد شرایط اقدام و مراتب از طریق پیامک به  اطلاع متقاضی خواهد رسید.

 4. پذیرش افراد در مجتمع مربوطه منوط به ارائه کارت شناسایی و شناسنامه می باشد.

 5. مدت زمان اقـامت برابر تاریخ اعلام شده در کارت دعوت یا اطلاع رسانی پیامکی بوده و قابل تمدید نمی باشد.

 6. اولـویـت استفـاده از امکانـات مجتمع ها برای متقاضیان در شرایط برابر بـا کسانی است که مدت بیشتری از آخرین بار استفاده آنان از امکانات مزبور می گذرد.

 7. متقاضی حداکثر تا دو روز قبل از شروع دوره می تواند انصراف خود را اعلام نماید در غیر اینصورت، سهمیه غیر قابل حذف و بعنوان استفاده شده منظور خواهد شد.

جهت پیگیری اخبار بازنشستگان در تلفن همراه اینجا کلیک کنید. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =