افخم زروانی

رئیس صندوق های بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت در نیمه نخست آذرماه با سفر به اصفهان از نمایندگی صندوق ها در این شهر و شاهین شهر بازدید و با کارکنان این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

افخم زروانی در جریان این بازدید گفت: طی ۲ سال  گذشته، هفت منطقه صندوق ها در سراسر کشور مورد بازدید رئیس و معاونان صندوق قرار گرفت. از این رو، برنامه بازدید از مناطق با دستورکار مشخص دوباره تنظیم شد تا از نزدیک روند ارائه خدمات و مسائل پیشخوان های ارائه خدمات بررسی شود.

رئیس صندوق ها افزود: کارکنان نمایندگی صندوق ها در ارائه خدمات به نحوه شایسته تلاش خود را به سرانجام می رسانند لذا تکریم ارائه کننده خدمات و دریافت کننده خدمات می بایست تواهم مورد توجه قرار گیرد و با اهمیت است.  


خانم زروانی گفت: در این سفر معاون سلامت، بهداشت و درمان نیز حضور دارد لذا مسائل درمان و سلامت بازنشستگان منطقه ۳ بررسی شد؛ هدف این است که به تناسب پراکندگی جمعیت تحت پوشش با مراکز درمانی قرارداد همکاری انعقاد شود؛ البته مراکزی موفق به قرارداد با صندوق ها خواهند شد که تعرفه های منطقی، قانونی و عرف را مطالبه کنند؛ با این حال صندوق ها امروز با ۸۰۰ مرکز درمانی و تشخیصی با کیفیت در سراسر کشور قرارداد همکاری دارد که نشان دهنده رشد و توسعه ی ارائه خدمات درمانی است.  


وی افزود: به تناسب جمعیت طبی بازنشستگان صنعت نفت، تعداد مرکز درمانی مطلوب می باشد؛ اما معاونت درمان و سلامت صندوق ها به دنبال افزایش این مراکز است که امید می رود این اتفاق روی دهد.  


رئیس صندوق ها، در جریان این بازدید در گردهمایی بازنشستگان شاهین شهر نیز حضور یافت و ضمن تبریک و تهنیت ایام ربیع الاول، از دست اندرکاران برنامه های فرهنگی و اجتماعی کانون شاهین شهر قدردانی کرد.

 
در این گردهمایی، زاهد بهوند، رئیس هیات مدیره کانون یادشده، با قدردانی از سفر رئیس صندوق ها به شاهین شهر گفت: حضور رئیس صندوق ها در جمع بازنشستگان شاهین شهری سبب قوت قلب این عزیزان شد.


جواد عبده یزدان، رئیس منطقه ۳ نیز در این رویداد فرهنگی افزود: خوشبختانه صندوق ها در پرداخت مستمری و سایر تعهدات قانونی هیچگونه تاخیر و  تنگنایی ندارد که بیان گر تدابیر اتخاذ شده مسئولان ارشد است  لذا ما در منطقه به پشتوانه این تدابیر، مسائل ارائه خدمات به بازنشستگان را پیگیری می کنیم.  


در پایان این سفر رئیس هیات مدیره کانون شاهین شهر با ارسال پیامی از رئیس صندوق ها و هیات همراه تشکر و قدردانی کرد. در این سفر دکتر امیر مردانی، معاون سلامت، بهداشت و درمان صندوق ها و کارشناسان ارشد معاونت یادشده نیز حضور داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =