پنچمین دوره مسابقات ورزشی بازنشستگان صنعت نفت در 2 بخش آقایان و خانمها از 14 لغایت 20 اردیبهشت ماه به میزبانی شهر مقدس مشهد برگزار شد.

بر این اساس، رقابتهای این دوره در رشته های تیراندازی، دارت، تنیس و آمادگی جسمانی با حضور بیش از 700 نفر از بازنشستگان آقا و خانم صنعت نفت برگزار شد.

مهندس افخم زروانی، رئیس صندوقها با حضور در آئین اختتامیه و توزیع مدال افراد برگزیده در بخش آقایان، توسعه ورزش و فعالیت های سلامت محور را برای بازنشستگان صنعت نفت ضروری دانست و افزود: صندوق بازنشستگی صنعت نفت، سال گذشته موفق به اجرایی تقویم ورزشی خود برای بازنشستگان شد؛ همچنین امسال نیز فعالیت های ورزشی در قالب تقویم سال 97 از سوی معاونت امور بازنشستگی و رفاه صندوق ها تدوین شده است که  به امید خدا طی سال جاری محقق خواهد شد.

وی ورزش و فعالیت های فرهنگی و سلامت محور را حوزه تخصصی خواند و گفت: به همین سبب واحد امور فرهنگی، ورزش و گردشگری در صندوق متولی این بخش است.

در ادامه این دوره از مسابقات، اختتامیه بخش خانمها شامگاه پنجشنبه در زائرسرای صنعت نفت برگزار شد؛ در این آئین زهرا امیرفتاحی، معاون امور مالی، بودجه و تامین منابع صندوق ها در سخنانی گفت: بنا بر اهمیت و ضرورت توسعه ورزش برای بازنشستگان، همه بخش های صندوق کمک خواهند کرد تا تقویم ورزشی بازنشستگان صنعت نفت که مورد تصویب هیات رئیسه می باشد محقق شود.

گفتنی است در مرحله انتخابی بیش از 4000 نفر از بازنشستگان در رقابت ها شرکت کردند.

Print Friendly, PDF & Email
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده روابط عمومی
بارگذاری بیشتر در اخبار میانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *