خانه آرشیو اخبار مهم عملکرد شرکت اویک در کمیسیون انرژی مجلس بررسی شد

عملکرد شرکت اویک در کمیسیون انرژی مجلس بررسی شد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در باره بررسی عملکرد شرکت مهندسی ساختمان صنایع نفت گفت: مقرر شد فعالیت شرکت اویک در زمینه‌های مختلف افزایش یابد و با همکاری شرکت‌های خارجی اقدام‌های گسترده‌ای را برای توسعه میدان‌های مشترک انجام دهد.

اسدالله قره‌ خانی با اشاره به جلسه عصر دیروز (سه‌شنبه، ۳۰ آبان‌ماه) کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی که با حضور مدیران شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت (اویک) برگزار شد، گفت: اویک شرکتی توانمند است، کارهای بزرگی را در گذشته انجام داده که ساخت ۶ فاز از پارس جنوبی از جمله این اقدام‌هاست.

وی افزود: این شرکت در مکان‌های مختلف فعالیت کرده و همچنین اقدام‌های مشترکی را با شرکت‌های خارجی در کارنامه خود دارد، هم اکنون این شرکت به دلیل کار با شرکت‌های بزرگ مقبولیت جهانی دارد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با بیان این‌که اقدام‌های این شرکت با توجه به اعمال تحریم‌ها علیه ایران، کمبود نقدینگی و منابع مالی، مثبت بوده است، تصریح کرد: باید به این شرکت‌ها به سبب جذب منابع مالی و واگذاری کارها توجه ویژه‌ای شود، همچنین در این جلسه مقرر شد نشست مشترک دیگری برگزار شود و اعضای کمیسیون انرژی مجلس از پروژه‌های این شرکت بازدید داشته باشند.

قره خانی عنوان کرد: شرکت اویک باید فعالیت‌های خود را در زمینه‌های مختلف توسعه دهد و در افزایش ضریب برداشت از میدان‌های مشترک مشارکت بیشتری داشته باشد.

Print Friendly, PDF & Email
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده روابط عمومی
بارگذاری بیشتر در آرشیو اخبار مهم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *