۰۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۷
خانه فیلم و عکس

فیلم و عکس

آیین تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی نفت ایران

آیین تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی نفت، شامگاه چهارشنبه (۶ دی ۱۳۹۶) به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران و با حضور علی کاردر، مدیرعامل؛ رضا خلیلی، معاون مدیرعامل در امور عملیات غیرصنعتی؛ محسن امیریان، مدیر نظارت بر طرح های عمرانی صنعت نفت؛ قاسمعلی بازایی، مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات؛ ناصر مولایی، مدیر منابع انسانی و جمعی از بازنشستگان …

تصاویر کارگاه آموزشی ویژه کارکنان مناطق صندوق ها

کارگاه آموزشی دو روزه ویژه کارکنان مناطق صندوق ها با هماهنگی و نظارت واحد آموزش و توسعه مدیریت معاونت منابع انسانی و پشتیبانی در زائرسرای نفت مشهد برگزار شد.گفتنی است در بخشی از این کارگاه آموزشی مهندس افخم زروانی حضور یافت.

تصاویر بازدید رئیس صندوق ها از منطقه شش(مشهدمقدس)

رئیس صندوق های بازنشستگی صنعت نفت امروز در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کارکنان مناطق، از منطقه شش (مشهد مقدس) بازدید و با کارکنان این منطقه دیدار کرد. در این بازدیدمعاون بازنشستگی و رفاه ، معاون منابع انسانی و پشتیبانی وی را همراهی کردند.  

تصاویر روز دوم کارگاه آموزشی قوانین و مقررات مالی

کارگاه آموزشی قوانین و مقررات مالی امروز چهارشنبه(29 آذرماه 96) با هماهنگی و نظارت واحد آموزش و توسعه مدیریت معاونت منابع انسانی و پشتیبانی صندوقها به میزبانی زائرسرای نفت در مشهد مقدس برگزار شد.

تصاویر روز نخست کارگاه آموزشی قوانین و مقررات مالی

کارگاه آموزشی قوانین و مقررات مالی امروز سه شنبه (28 آذرماه 96) با هماهنگی و نظارت واحد آموزش و توسعه مدیریت معاونت منابع انسانی و پشتیبانی صندوقها به میزبانی زائرسرای نفت در مشهد مقدس برگزار شد.

صفحه ۱ از ۵۱۲۳۴۵

تصویر روز

نشریه

ارتباطات مردمی